KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stadelmann

Stadelmann Bahnhof-Apotheke Gátmasszázsolaj

Ár:   1140 Ft, 2790 Ft és 15 900 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   5 ml, 20 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. november 17.

Ár:   1140 Ft, 2790 Ft és 15 900 Ft
Kiszerelés:   5 ml, 20 ml és 200 ml
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Virágos illatú, érzéstelenítő, enyhén melegítő hatású gátmasszázsolaj.

Illatanyagok: Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.