KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stadelmann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   9 ml, 30 ml, 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   9 ml, 30 ml, 120 ml
Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Természetes alapú nyugtató krém az erősen viszkető, sebes, gyulladt neurodermitiszes bőrre. Fanyar és gyógynövényes illata van, vegyi anyagoktól mentes, lazító, tisztító és gyógyító hatású.

kamelia

2017. november 11.

Az ekcémámra vettem. És igazából bevált rá. Persze, nem egy szteroidos krém, szóval lassabban fejti ki hatását. De én meg vagyok vele elégedve. Az illata... Hááát nem is tudom minek mondjam. Nagyon érdekes. Nem kellemetlen, de kellemesnek meg főleg nem mondanám.

kamelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Lanolin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!