KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

StarGazer

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Sminkecset tisztító folyadék, mely alaposan eltávolítja a sminkmaradványokat az ecsetről és fertőtleníti is azt, miközben óvja és ápolja eszközeinket. Erőteljes, de kímélő tisztító hatása van, oldja az olajat. Természetes és szintetikus ecsetekhez is használható. A folyadék használatával az ecsetek szálai tovább maradnak puhábbak és megóvja őket a kiszálkásodástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lucintaa

2017. július 6.

Eddig mindig babasamponnal mostam az ecseteimet, de úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy konkrétan erre a célra való folyadékot. Az ára miatt erre esett a választásom.
Meg kell, hogy mondjam, szuperül működik. Jobban habzik, szebben tisztít, és jobb illatot is ad az ecsetek szálainak, amolyan púderes jellegű, frisseséget árasztót. Annyi hátránnyal rendelkezik, hogy a nagyobb ecsetekhez több folyadék kell, ugyanis szeretik elnyelni. Így a kiszerelése max. havi 1-2 mosásra kifizetődő. Én mondjuk alapból ennyi időközönként szoktam mosni az ecseteimet.
Tetszik, de mindenesetre, ki fogok próbálni más márkától is hasonlót. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Tetszik, de mindenesetre, ki fogok próbálni más márkától is hasonlót. :)