KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Bio Cellulose Eye Catcher Smoothing, egy bio cellulóz szemkörnyék ápoló maszk különlegesen magas koncentráltsággal. A legújabb innovatív technológia találkozik az ősi ázsiai füvek különleges gyógyító erejével. A legfejlettebb prémium maszk anyag, amely második bőrként simul az arcra. A leghatékonyabb spa kezelés eredményét adja 20 perc alkalmazás után, mivel ez idő alatt 1 üveg szérum hatóanyag tartalmát viszi a bőrbe, amely teljesen fel is szívódik. Intenzíven hidratálja a szemkörnyéki bőrt, miközben lágyítja a szarkalábakat és ráncokat. Csökkenti a puffadást és halványítja a sötét karikákat. Javítja a mikrocirkulációt a szemkörnyéki érzékeny bőrben. Parabén, ásványi anyag, szulfát és alkoholmentes. Hypoallergén formula, bármilyen bőrtípusra alkalmas.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon tetszik, hihetetlenül selymes anyaga van a maszknak, lágyan rásimul a bőrre. A tasak teljes tartalmát magamra kentem, amiben a maszk ázott. Reggel, amikor tükörbe néztem elhagyta egy hűha felkiáltás a számat! Teljesen kisimult az arcom, sokkal rugalmasabbnak, frissebbnek, egészségesebbnek látszott. Egyedüli hátránya az ára. Az eredmény viszont annyira tetszett, hogy szerintem néha beruházok valamelyik fajtára..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.