KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditka70, az összetevőket feltöltötte: Fashionlover, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Bio Cellulose Eye Catcher Smoothing, egy bio cellulóz szemkörnyék ápoló maszk különlegesen magas koncentráltsággal. A legújabb innovatív technológia találkozik az ősi ázsiai füvek különleges gyógyító erejével. A legfejlettebb prémium maszk anyag, amely második bőrként simul az arcra. A leghatékonyabb spa kezelés eredményét adja 20 perc alkalmazás után, mivel ez idő alatt 1 üveg szérum hatóanyag tartalmát viszi a bőrbe, amely teljesen fel is szívódik. Intenzíven hidratálja a szemkörnyéki bőrt, miközben lágyítja a szarkalábakat és ráncokat. Csökkenti a puffadást és halványítja a sötét karikákat. Javítja a mikrocirkulációt a szemkörnyéki érzékeny bőrben. Parabén, ásványi anyag, szulfát és alkoholmentes. Hypoallergén formula, bármilyen bőrtípusra alkalmas.

Ár: 800 Ft / db , Eladó: Matilda
Állapot: új, Helyszín: Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy postai úton, fizetés előre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

EvaCs

2017. március 27.

Imádom a fátyolmaszkokat ezért örültem mikor ez volt az egyik termék a look fantastic boxban. Kicsit körülményes a maszkot kivenni mert két papír védi mindkét oldalról és nagyon csúszkál de aztán kellemesen rásimul a bőrre, puha az anyaga. Én ezt fürdés közben használtam mert keveset aludtam és gondoltam ez a tökéletes alkalom letesztelni. A wow faktor elmaradt nálam, csoda nem történt de azért a szemkörnyékem hidratáltabb volt. Még van egy darabom ami a douglas adventi kalendáriumában volt, azt lefekvés előtt fogom feltenni, mint az előző hozzászóló, hátha látványosabb lesz az eredmény. Viszont az árát sokallom, így hogy nem vettem meg jó kipróbálni de egy szemmaszk amit csak egyszer lehet elhasználni szerintem nem ér meg 3000ft-ot amikor annyiféle maszk van a piacon..Akkor inkább gyűjtenék hozzá és vennék valami szemkörnyékápolót. Bár az igazság az hogy nincsenek szemkörnyéki ráncaim, talán ha lennének látványosabb lenne a hatása..
Viszont a hámlasztó szivacs felkeltette az érdeklődésemet úgyhogy lehet hogy azt megnézem G-napokon.

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Hanna83

2017. február 19.

Nagyon tetszik, hihetetlenül selymes anyaga van a maszknak, lágyan rásimul a bőrre. A tasak teljes tartalmát magamra kentem, amiben a maszk ázott. Reggel, amikor tükörbe néztem elhagyta egy hűha felkiáltás a számat! Teljesen kisimult az arcom, sokkal rugalmasabbnak, frissebbnek, egészségesebbnek látszott. Egyedüli hátránya az ára. Az eredmény viszont annyira tetszett, hogy szerintem néha beruházok valamelyik fajtára..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.