KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: juditka70, az összetevőket feltöltötte: eviszv, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Coconut Bio Cellulose Balancing Skin Face Mask egy bio cellulóz kiegyensúlyozó arcmaszk különlegesen magas koncentráltsággal. A legújabb innovatív technológia találkozik az ősi ázsiai füvek különleges gyógyító erejével. A legfejlettebb prémium maszk anyag, amely második bőrként simul az arcra. A leghatékonyabb spa kezelés eredményét adja 20 perc alkalmazás után, mivel ez idő alatt 1 üveg szérum hatóanyag tartalmát viszi a bőrbe, amely teljesen fel is szívódik. Nyugtatja a problémás bőrt, csökkenti a pirosságot és finomítja a pórusok láthatóságát. Hűsítő, hidratáló és öregedésgátló hatású. Simává és puhává teszi a bőrfelszínt. Parabén-, ásványi anyag-, szulfát- és alkoholmentes. Hypoallergén, minden bőrtípusra, különösen a tág pórusú, tisztátlan stresszes bőrre ajánlott.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eviszv

2017. július 6.

Nekem nagyon tetszett! Mondjuk nem a tisztító hatása, hanem a hidratáló, mert abban nagyon ott van. Ha lesz még akcióban, lecsapok rá.

eviszv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Hanna83

2017. április 19.

Ezt is kipróbáltam, talán ennél vettem észre a legkevesebb hatást.Csalódás volt ez a termék, nem éri meg az árát.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.