KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Coconut Bio Cellulose Firming Skin Face Mask, egy bio cellulóz feszesítő arcmaszk különlegesen magas koncentráltsággal. A legújabb innovatív technológia találkozik az ősi ázsiai füvek különleges gyógyító erejével. A legfejlettebb prémium maszk anyag, amely második bőrként simul az arcra. A leghatékonyabb spa kezelés eredményét adja 20 perc alkalmazás után, mivel ez idő alatt 1 üveg szérum hatóanyag tartalmát viszi a bőrbe, amely teljesen fel is szívódik. Feszesítő és rugalmasságot növelő hatás. Belülről tölti fel a ráncokat, vonalakat. Maximálisan hidratál, miközben egységessé és simává teszi a bőrfelszínt. Öregedésgátló hatása révén gondoskodik a környezeti ártalmak okozta idő előtti bőröregedésről. Parabén-, ásványi anyag-, szulfát- és alkoholmentes. Hypoallergén formula, különösen alkalmas az érett, szárazabb és érzékeny bőrre.

Krémmánia Kedvencek a -től
Hanna83

2017. április 19.

Alapvetően simít, mintha egy picit feszesebb, üdébb lett volna az arcom reggelre, de lehengerlően látványos hatást nem vettem észre. Ennyi pénzért többet vártam..Nem veszem újra.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.