KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Coconut Bio Cellulose Hydrating Skin Face Mask egy bio cellulóz hidratáló arcmaszk különlegesen magas koncentráltsággal. A legújabb innovatív technológia találkozik az ősi ázsiai füvek különleges gyógyító erejével. A legfejlettebb prémium maszk anyag, amely második bőrként simul az arcra. A leghatékonyabb spa kezelés eredményét adja 20 perc alkalmazás után, mivel ez idő alatt 1 üveg szérum hatóanyag tartalmát viszi a bőrbe, amely teljesen fel is szívódik. Intenzív hidratálás a vízhiányos állapotra. Láthatóan egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt és megújítja tónusát. Ellenállóbbá teszi a környezeti ártalmak ellen. Öregedésgátló hatása révén alapvető kezelés minden korban, minden bőrtípusra. Különösen alkalmas az érzékenyebb bőrűek számára is. Parabén-, ásványi anyag-, szulfát- és alkoholmentes. Hypoallergén formula.

Regi84

2017. június 20.

Ez egszer nagyon vicces volt, de ennyi :) sokáig vártam az alkalomra, hogy majd kipróbálom, mert 3500 forint egy darab fátyolmaszkert szerintem túlzás, de végül egy teljesen átlagos este raktam fel. Alapból csúszik és ezért nehéz leszedni róla a két réteget, a felsőt én csak akkor szedtem le amikor már az arcomra volt. Furán is van kivágva, nekem kicsit a szem része szűk volt, pedig nem mondanám, hogy nagy fejem van, legalábbis szerintem... Fent volt 20-25 percet, nagyon puha, telt és egyenletes lett az arcom, de előtte se voltak kifejezett problémáim ezzel. A maradékot a csomagolásból meg a két fedő rétegről kb az egész testemen fel tudtam használni :D tudom, hogy nem kellett volna, de hát ártani nem ártott és nem volt szívem kidobni ha már ezt a termékmennyiséget kifizettem. A kedvencem a használati útmutató végén: sminkelj, hogy tökéletes legyen az arcod. Köszi... Ezért nem kellett volna a maszk, hogy erre rájöjjek. Szóval vicces, meg tudja amit ígér, de heti 2x 3500 ezért szerintem hülyeség.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Hanna83

2017. március 27.

Nem rossz, de ez nem ragadott annyira magával. Valamelyest hidratál, enyhe ragyogást is ad a bőrnek, de kb. ennyi. A hűha hatás itt elmaradt. Nem veszem újra, ez nem éri meg az árát. Ennyi pénzért már sokkal látványosabb hatást várok.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.