KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kathrin17, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lábápolók

A Magic Hour™ egy innovatívan hámlasztó és tápláló lábmaszk, ami eltávolítja az elhalt hámsejteket fizikai radírozás nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kathrin17

2017. szeptember 11.

Egy órát volt a lábamon a maszk, nagyon égetett, csak ennyit bírtam ki. Nem értem miért van átitatva az egész maszk, a bokámat igazán nem akartam hámlasztani. 10 nap után kezdett el hámlani a lábam de nem úgy ahogy a videókban (szép nagy foltokban) hanem pici helyeken és egyáltalán nem lehetett lehúzni őket csak lekaparni. Utánna minden nap legalább egy hétig radiroznom kellett a lábam mert máshogy nem jöttek le a hámlott foltok. Igaz 20-30!!!! nap után puha lett tőle a lábam de egyáltalán nem érte meg. Biztos nem használnám újra

Kathrin17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.