KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starskin

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kathrin17, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lábápolók

A Magic Hour™ egy innovatívan hámlasztó és tápláló lábmaszk, ami eltávolítja az elhalt hámsejteket fizikai radírozás nélkül.

sorsi77

2018. február 23.

Betartottam a javasolt 60-90 percet, kb 6 napig semmi, aztán apró foltokban kezdett lazulni a bőröm, értsd: undoritóan hámlani, mintha legalábbis egy cifra lábgombát benyaltam volna. Rásegitéssel jött le a réteg, de nagyon felületi, vagyis a keményebb rész az köszöni szépen ott maradt.
Véleményem szerint pénzkidobás, az otthoni megszokott áztatás- reszelés stb sokkal hatékonyabb, ráadásul azonnali gyönyörű eredményt érsz el, mig ezzel az áztatott zoknival kb 2-3 hétig nem szalonképes a lábad, Isten őrizz nehogy nyaralás előtt próbálja ki valaki.
Szóval az ára inkább menjen egy normális pedikűrösre vagy ha saját magad pedikűrözöd akkor valami normális lábkrémre és sarokreszelőre vagy gyalura. Egy csillag :(

sorsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Kathrin17

2017. szeptember 11.

Egy órát volt a lábamon a maszk, nagyon égetett, csak ennyit bírtam ki. Nem értem miért van átitatva az egész maszk, a bokámat igazán nem akartam hámlasztani. 10 nap után kezdett el hámlani a lábam de nem úgy ahogy a videókban (szép nagy foltokban) hanem pici helyeken és egyáltalán nem lehetett lehúzni őket csak lekaparni. Utánna minden nap legalább egy hétig radiroznom kellett a lábam mert máshogy nem jöttek le a hámlott foltok. Igaz 20-30!!!! nap után puha lett tőle a lábam de egyáltalán nem érte meg. Biztos nem használnám újra

Kathrin17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.