KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starx

Ár:   490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   1 l   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 10.

Kiszerelés:   1 l
Kategória:   Szappanok

Kiváló tisztító hatású, bőrbarát pH. Minden bőrtípusra ajánlott. Használata rendkívül gazdaságos.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bettina28

2017. január 2.

Na hát ez szerintem egyáltalán nem bőrbarát! Olyan szinten szárítja a kezeimet hogy az iszonyat! Sehol máshol nem szárad a kezem kézmosás után egyedül akkor ha itthon ezzel mosok kezet.. Biztos hogy nem venném újra. Egyébként fehér színű folyékony szappan, az illata semleges. Biztos jól tisztít de van sok más szappan ami jól tisztít és az illata is jó és nem okoz kellemetlen érzetet kézmosás után. Nálam ez egy nagy nulla. Ja és az összetevői sem tetszenek.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.