KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Starx

Ár:   430 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 10.

Kategória:   Tusfürdők

Gyógynövény illatú tusfürdő. Összetételének köszönhetően lágyan tisztítja és ápolja a bőrt. Bőrbarát pH.

Krémmánia Kedvencek a -től
bettina28

2017. január 2.

Ugyanazt tudom elmondani mint a samponjáról. Nem tetszik egyáltalán az állaga sem, a teljesen átlátszó színe sem és a furcsa illata sem. Alapból nem szeretem az ilyen gyógynövényes illatú dolgokat, viszont például a Krauternek szinte mindegyik gyógynövényes termékének tetszik az illata, azokat gyakran használom is. Milliószor jobbak például azok is, de szerintem ennél a terméknél (és sajnos a márkánál) bármi jobb lehet. Nem jött be a márkának szinte egyik terméke sem a mosószeren kívül. Az (talán) viszonylag jó. Egyébként ez a tusfürdő is és a samponja tipikuson olcsó érzetet kelt nálam. (attól hogy olcsó még lehet valami jó, de ez nem az a kategória) Pedig én próbáltam szeretni..

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.