KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stella

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

VIO készülék használatával az erek kitágulnak a bőr lokális vérellátása javul. A sejtek tápanyagellátása fokozódik és az építő, regeneráló folyamatok kerülnek előtérbe. A keletkező ózon miatt az eszköz kiválóan alkalmazható a kezelés utáni fertőtlenítésre, összehúzásra, vagy a faggyúmirigyek túlműködésének beszabályozására. Enyhe szárító hatása miatt látványosan javítja az olajos Szeborreás bőr állapotát. Fésűs elektródája miatt a korpás fejbőrök is hatékonyan kezelhetőek vele.

Elektródák:

• Gomba
  • Nyelv
  • Pont
  • Fésűs

Sindy6

2016. december 9.

Én itthon használom. Szerintem nagyon jó készülék. Ha egy két pórustisztításra van szükség ez az eszköz fertőtleníti és összehuzza és gyorsabban gyógyul. Bizarr a hangja,de károkat nem okoz, viszont vigyázni kell h száraz legyen a kezelendő terület es a szemkörnyékét hagyjuk ki

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.