KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stella

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2016. december 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

VIO készülék használatával az erek kitágulnak a bőr lokális vérellátása javul. A sejtek tápanyagellátása fokozódik és az építő, regeneráló folyamatok kerülnek előtérbe. A keletkező ózon miatt az eszköz kiválóan alkalmazható a kezelés utáni fertőtlenítésre, összehúzásra, vagy a faggyúmirigyek túlműködésének beszabályozására. Enyhe szárító hatása miatt látványosan javítja az olajos Szeborreás bőr állapotát. Fésűs elektródája miatt a korpás fejbőrök is hatékonyan kezelhetőek vele.

Elektródák:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sindy6

2016. december 9.

Én itthon használom. Szerintem nagyon jó készülék. Ha egy két pórustisztításra van szükség ez az eszköz fertőtleníti és összehuzza és gyorsabban gyógyul. Bizarr a hangja,de károkat nem okoz, viszont vigyázni kell h száraz legyen a kezelendő terület es a szemkörnyékét hagyjuk ki

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.