KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stella

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illusia, az összetevőket feltöltötte: elenorkismama, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Professzionális hajvédő, kímélő krémhajfesték, egyedi növényi receptúrával, mediterrán gyógynövények értékes kivonatából készült. Természetes, briliáns fényűvé változtatja, védi, ápolja, táplálja a hajat.

8 féle gyógynövény kivonattal : Eukaliptusz, Kékgumifa, Menta, Csalán, Levendula, Ánizsgyökér, Rozmaring, Kakukkfű

60 intenzív árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ria13

2017. március 17.

Szinte hihetetlen, hogy ilyen jó összetevőkkel, ennyire olcsó és valóban kiváló minőségű hajfestéket lehet kapni!Rettegek, mikor változtatnak meg benne valamit, vagy tesznek hozzá-vesznek ki valamilyen összetevőt!Olajosan, krémesen csúszik felkenéskor a hajon, lemosás után ápoltabb, csillogóbb a haj...Színei szépek, tartósak, vagy egyenletesen kopnak. Csak ajánlani tudom, őszintén!!!Csillagos ötös!!!!Kenterbe veri a legmenőbbnek kikiáltott és beárazott márkákat...Szívesen írnék példákat, de nem az üzlet-és hitelrontás a célom!Egy próbát a szkeptikusaknak mindenképpen megér!😀

Ria13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

hajnalkaforgacs

2015. május 1.

régóta használom, ár-érték arányban verhetetlen!

hajnalkaforgacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

régóta használom, ár-érték arányban verhetetlen!

noriii23

2013. szeptember 23.

Végre egy festék ami normálisan kiszőkíti a hajamat! Nagyon szép lett 5 csillag :)

noriii23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

kozmano

2013. augusztus 3.

Hú, hát jaj, wow....
Keresem a szavakat!
15 éves hajfestés után, a hajam érdekében úgy döntöttem nem festem tovább. Bármit próbáltam, a legdrágábbat, a legnépszerűbbet, biot, festette fodrász, festettem én, használtam hennát meg mindenféle csodaszert. A hajam soha nem volt olyan mint amilyennek szerettem volna. Vagy túl sötét, vagy túl világos, vagy fényét vesztett, vagy korpás, vagy töredezett, vagy száraz vagy ez mind egyszerre....
És akkor jött Ő!
Mármint ez a festék! Ez egy csoda! Az intenzív középbarnát használtam, és hát wow, gyönyörű színe lett és még soha de soha nem volt ilyen fényes a hajam semmitől! Az illata kellemes, az állaga tökéletes, a felvitel egyszerű, a hatóidő rövid és a hajam pedig GYÖNYÖRŰ!
Folyton fogdosom és nézegetem magam a tükörben:) Nagyon boldog vagyok és örülök, hogy nem kellett lemondanom a hajfestésről, az ősz hajszálaim miatt ugyanis muszáj lett volna valami alternatívát találnom.

De így nincs kompromisszum, nincs félmegoldás, csak GYÖNYÖRŰ HAJ!
Hogy mennyire marad meg ez a szép szín és fényesség a hajmosások alkalmával azt nem tudom, de mindenképp megírom majd.

kozmano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Hú, hát jaj, wow....
Keresem a szavakat!
És akkor jött Ő!

De így nincs kompromisszum, nincs félmegoldás, csak GYÖNYÖRŰ HAJ!

Nicole88

2013. május 20.

Imádom ezt a hajfestéket, sokkal jobban bevált, mint az eddigiek, amiket próbáltam. Szépen befogja a hajamat, tartós, egyenletes színe van, és festés közben kellemes illata van, nem az a szúrós szag, mint a hagyományos festékeknél. Szerintem tuti ennél maradok, ráadásul most akciós a cég weboldalán, úgyhogy aki szeretné, most vegye meg.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

illusia

2013. január 22.

Nagyon jó hajfesték, sokkal jobb mint a tévében reklámozott drága festékek. A színe is olyan volt amilyennek lennie kell, tartós, szép, fényes, és nem viszketett tőle az amúgy érzékeny fejbőröm, nem száradt ki a hajam, semmi gond vele.
Aki meg ennyire fél a vegyi anyagoktól az ne fesse a haját... engem ezek nem érdekelnek különösebben, nem ebbe fog senki sem belehalni.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

egifeny

2013. január 17.

en szeretm ezt a festeket :) teny h a festes nem egeszseges, de sztem ez meg a kevesbe veszesek kozul van, mar a szagan is erezni... nem olyan budos :D felhosszu hajra, nekem egy adag 2 festeshez is eleg, egyetlen problemam vele, h tenyleg szegenyes a szinvalasztek...

egifeny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

netty1020

2013. január 16.

Megbántam, hogy megvettem. Azt hittem, hogy ebben nem lesz rezorcin, fenilén-diamin, toluén-diamin. Tévedtem. Ezek az anyagok mérgezik a bőrt, az immunrendszert, és az agyat. Sajnos be kell látnom, hogy nem tudok olyan hajfestéket találni, melyben nincsenek ezek. Kutattam-kerestem körültekintően hónapokon át, de mindhiába. NINCS "egészséges" hajfesték. Mindenki jobban jár, ha nem festi a haját semmivel sem. A doboz hátulján csodálatosan felsorolják az összetevőket, mindet alaposan átnéztem, ezekkel még nincs is különösebben gondom. Ha az összetevők felsorolása alá visszük tekintetünket, máris találhatunk egy igencsak hervasztó felsorolást "MAY CONTAIN/Tartalmazhat (+/-)" címmel, ahol szépen felsorolnak 20 anyagot, amely miatt teljesen kerülnünk kellene a hajfestést. Le sem merem írni, hogy mik ezek és mit okozhatnak/okoznak....félelmetes! Rögtön a 3. helyen található ez http://www.ewg.org/skindeep/ingredient/703662/M-AMINOPHENOL/ és ez csak egy a 20 közül, amik ugyanilyen módfelett károsak. Nem tudom, hogy mit csináljak... Kidobjam? :( Sokba került ez nekem, de előre nem tudtam megnézni a dobozát, mert rendelnem kellett, ahol én lakom nincs ilyen termék csak 200 km-re... de már nem is bánom, hogy ilyen messze van.

netty1020
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Soleil

2012. december 16.

Hmm...én is rendelni szeretnék, és a honlapon tényleg nincs olyan nagy színválaszték, én is szőke vagyok és a hamvas árnyalatokat szeretem. Van egy 7-es színmélységű ezüst szőke, szerintem az nem világos annyira, lehet hogy hozzákeverek egy 9-es hamvas árnyalatot. majd beszámolok az eredményről!

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

redberry.247

2012. december 15.

Mivel ilyen jó véleményeket írtatok róla, nyakamba vettem a várost, és felkeresem, mivel már úgyis időszerű volt a festés. A fodrászom eleinte nagyon szkeptikus volt, mivel ő még nem dolgozott ilyen termékekkel, és nem is bízik benne, de ha ragaszkodom hozzá...Ragaszkodtam.
Felvitelkor elég furcsa színe lett, be is pánikoltam rendesen, de száradásnál már kezdett mélyülni és egységesedni. Ahogy pedig lemosta, teljesen meglepődött, hogy milyen könnyen ki lehet fésülni az amúgy elég csapzott hajamat. Végül amint megszárította, meg sem tudtunk szólalni :D Tényleg gyönyörű, fényes, puha csillogó barna hajzuhatag lett a szénaboglyámból. A szőke lenövésemet ugyanúgy befogta, mint a barna részeket. Egyedül csak a fény miatt látszódott egy kis különbség, de normál fényviszonyok között teljesen egységes lett.
Valóban megéri kipróbálni, én már nem is kívánok többet variálgatni! :)

redberry.247
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Valóban megéri kipróbálni, én már nem is kívánok többet variálgatni! :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.