KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2012. október 23.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Miliana

2015. május 4.

Tudni kell rólam, hogy szökőévente egyszer fürdöm kádban, és a legutóbbi alkalomra direkt körbejártam több üzletet, hogy megkoronázzam valami habos, sós és/vagy olajos fürdőtermékkel az eseményt. A Lusht drágállottam erősen, a Stenders szimpatikusabb volt, a levendula illatot pedig előre fixáltam magamban. Úgyhogy győzött az Álmos Mackó, és nagyon tetszett, tényleg, imádtam, ahogy pezseg a vízben, és olyan erős pinkre színezte, hogy klasszik fürdős Barbie-nak képzeltem magam :D A bőröm tök jó puha lett a benne lévő olajoktól, meglepően sokáig hidratált is maradt, viszont a kádat kétszer kellett kimosnom. Annyit ígérhetek, hogy 4 év múlva ugyanitt találkozunk :)

Miliana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

g.lindus85

2012. október 17.

Az illatát szeretem a legjobban. Egy nehéz nap után jó egy kád vízben ejtőzni és relaxálni, megnyugtató az illata. :)

g.lindus85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil