KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Friss, kissé keserű citrus aromával és tonizáló hatással rendelkezik. Megtisztítja az elmét, felvidít, csökkenti a fizikális és mentális fáradtságot. A grapefruit fürdőgolyó különösen tisztítókúrák alkalmával ajánlott. A grapefruit aroma a nyirokrendszert stimulalája, segít a méreganyagok eltávolításában, és a cellulit csökkentésében

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Naturmeo

2016. április 19.

Isteni grapefruit-os illata van, és egyáltalán nem szárít, sőt, nagyon jó kis olajos fürdőgolyó! Méregtelenítő hatású, hát ezt éreztem is, mert annak ellenére, hogy egyáltalán nem volt túl meleg a fürdőszobában, szakadt rólam a víz, miután beültem a kádba. Sokáig megmarad a bőrön, egyáltalán nem kell utána testápolózni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, ajándékba is vettem már, a visszajelzés alapján bevált az illetőnek is - többször is. ;)

Naturmeo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!