KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GothicBeauty Blog, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A tengeri só, édesmandula olaj, jojoba olaj, shea vaj és a grapefruit illóolaj friss, élénk aromája segít a bőr felső, elöregedett rétegének eltávolításában, és könnyű citrus illattal ajándékozza meg a bőrt.

A Grapefruit illóolaj erősíti az immunrendszert, jobb kedvre derít, serkenti a logikus gondolkodást, antibakteriális és frissítő. A shea vaj táplálja, hidratálja és puhítja a bőrt, lassítja öregedését. A tisztítóhatás fokozása kedvéért a testradír őrölt manduladarabokat is tartalmaz.

Nem tartalmaz parabent és ásványi olajokat.

laural

2016. június 17.

Ajándékba kaptam, és kicsit tartottam tőle, mert alapjában véve nem szeretem a grapefruit illatot. Kellemes meglepetés volt, mert egyáltalán nem tolakodó, határozottan tetszik az illata. A szemcséi finomak, nem karistolnak, de hatásosan radíroznak. A bőröm érezhetően puhábbá vált már egy használat után is. Az egyetlen negatívuma, hogy a só miatt az én bőrömet egy kicsit csípi, ha nem sikerül maradéktalanul lemosnom. Picit úgy, bár enyhébben, mintha tengervízben fürödtem volna.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

missmarple

2016. március 24.

Citrusos illata van, közepesen nagy szemcsékkel. Krémes állagú, ezért nem karcol. Az illata nekem túl édes, amúgy jó termék

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

elisabeth.watson

2015. január 21.

Nagyon jó az állaga, az illata kellemesen frissítő, citrusos, a használat után a bőrödön mégsem a grapefruit szag dominál - inkább egy nőies, krémes illat marad meg belőle. Fantasztikusan puha lesz a bőröm utána. Ajándékba kaptam, de biztosan újra fogom venni, ha elfogyott.

elisabeth.watson
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!