KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prior, Módosítva: 2012. szeptember 9.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A tengeri só, édesmandula olaj, jojoba olaj, shea vaj, szárított levendula levelek, és a levendula illóolaj klasszikus aromája segít a bõr felsõ, elöregedett rétegének eltávolításában, és kellemes levendula illattal ajándékozza meg a bõrt.
Nyugalmat és egyensúlyt hoz a levendula illóolaj a lélekre, elmulasztja az izomfájdalmat, kiegyensúlyozza a test mûködését. A shea vaj táplálja, hidratálja és puhítja a bõrt, lassítja öregedését. A tisztítóhatás fokozása kedvéért a testradír õrölt manduladarabokat is tartalmaz. Nem tartalmaz parabent és ásványi olajokat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

macskajaj

2014. szeptember 4.

Nekem egyáltalán nem vált be :( Ez volt az első és szerintem egyben az utolsó Stenders-es kozmetikum, amit kipróbáltam. Nem tudom, mi történt, de az ilyen bio és bio-szerű cuccoknál ugyebár elég fontos, hogy mindig friss legyen. Nos, én nagy reményekkel telve hoztam haza ezt a testradírt, de már a szagán érződött, hogy valami nem oké vele. De a hatása miatt igazán kiakadtam. Nem radírozott, és nem ápolt vagy hidratált egy icipicit sem, csak "összezsírozta" a bőröm, olyan mértékben, hogy még a kád is totál csúszós lett, mintha étolajat öntöttem volna bele. 2x kellett lemosnom szappannal mire lejött ez a szörnyű olajos réteg. Az ára is elég horror.

macskajaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az egyik kedvenc testradírom lett. Az illata mennyei, valódi levendulavirágot tartalmaz, és ápoló olajokat. Kellemes a használata is, utána még órákig érezhető az illat a bőrön.

GothicBeauty Blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

prior

2012. szeptember 5.

Nagyon kellemes testradír. Az illata száradás után is érezhető. Nekem kicsit furcsa volt az állaga, sokkal nagyobb szemű, sokkal érdesebb radírokkal találkoztam eddig, de bejött. Az olajok miatt pedig nagyon puha lesz tőle a bőr.
Viszont a méretéhez képest drágának találom.

prior
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Viszont a méretéhez képest drágának találom.