KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nycole, Módosítva: 2014. július 31.

Lelőhely:   online külföldről

Folyékony vízálló szemhéjtus

• könnyű használat
  • gyorsan száradó textúra
  • hosszan tartó hatás

dianae

2017. szeptember 21.

Legeslegjobb és legtartósabb tus! Sokat próbáltam már, előtte azt hittem a Kat von D-s a legjobb de aztán véletlen őt is megvettem és egy csoda! Nagyon megéri az árát és szép cicás tust lehet vele rajzolni.

dianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

TIsmile

2017. január 10.

Imádtam! Legjobb barátom volt miután Beuatybay-ről megrendeltem. Én is sok Youtuber véleménye után vettem meg és nem bántam meg.Tény hogy drága de az én olajos szemhéjamnak és könnyező jobb szememnek csak ez vállt eddig be. Kár, hogy egy buliban elvesztettem :'( Még nem vettem újra mert azért 5-6 ezer egy szemhéjtusért... értitek
nagyon könnyű használni szép vékony vonalakat lehet vele húzni és gyönyörű mély fekete színe van. A termékben meg van egy kis golyócska,hogy fel tudd rázni nehogy hamar beszáradjon.

TIsmile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

HeniM

2016. március 21.

Nekem a kedvencem! Kis filcecske a vége, amivel nagyon véknyan tudok festeni és akkor matt és tartós. Egyedüli probléma, hogyha kezd kifogyni akkor kevés benne a festék. Mondjuk én arra azt találtam ki, hogy a ceruzatartómba ceruzáim közé teszem fejjel lefelé és reggel már jó lesz.

HeniM
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 21.

nycole

2014. augusztus 1.

Picit gondban voltam az árskála kiválasztásával, mert beautybayről 16,60 euró, ami picivel több mint 5ezer, de ha külföldön veszi az ember lánya, akkor simán 5ezer alatt van.
Külföldi blogokon találkoztam sokszor ezzel a tussal, tényleg szinte csak pozitív véleményeket olvastam, úgyhogy miután meguntam és nagyjából elfogyasztottam a legutóbbi szemceruzámat, megrendeltem ezt. Nem volt olcsó, de reméltem beválik. Megerősítem, hogy köt mint a beton, vízálló, (persze ha vadul dörzsölném a szemem, akkor azért kopna :)), és intenzív színe van, szóval az én szememre bevált, pedig általában minden lekopik vagy csíkozódik. Viszont bő 3 hónap után szinte egyik napról a másikra elkezdett kevésbé fogni, ami kicsit kiábrándított, főleg amennyi pénzt kiadtam rá. Azóta vettem egy másik tust feleannyiért, és ugyan nem vízálló, de bírja ugyanúgy a strapát, de a filces tusoknál megmaradok, nekem ezt a legegyszerűbb használni.

nycole
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.