KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sublyme Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CrazyKid, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

CrazyKid

2013. március 20.

Kb fél éve megvan,elég híg,de ennek ellenére tisztít és friss érzést ad.Nem tudom mennyire szárít,mert az én arcomat amúgyis minden kiszárítja.Az illata kellemes,nem tolakodó.Nem okoz irritációt.Nem egy csodaszer,de nem is ígér ilyet.Én a sminket is le szoktam vele szedni,bár tudom,hogy nem arra van,de szépen tisztít.Árban megfelelt,de mivel már ráuntam,ha elfogy nem veszem újra.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.