Subrina

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 x 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reance, Módosítva: 2018. július 6.

Kiszerelés:   2 x 100 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ezzel a termékkel eltávolítható a tartós hajfesték a hajból. Kellemes krémes állagú és alkalmazása roppant egyszerű. Használat után a haj egészséges és ápolt marad. Egyszerű, hatékony és különlegesen kíméli a hajat. A termék rendkívül alacsony pH-értékének köszönhetően - 7pH - az eliminator használata után a haj jobb állapotú  lesz, és készen áll a következő hajfestésre, hogy a kívánt színt elérjék.

• Minden hajtípusnál alkalmazható
  • Eltávolítja a tartós hajfesték színét
  • Eltávolítja a féltartós hajfestéket és hajszínező színét
  • Az eliminátor nincs hatással a természetes hajra
  • Az eliminátor csak a mesterséges pigmenteket távolítja el

Reance

2018. július 1.

Fodrászkellékesben találtam rá, vörös hajszíntől akartam megszabadulni és újra barnává válni. Szerencsére ezzel a termékkel egész jól sikerült ezt megvalósítani. Használata után szőkésbarna lettem enyhe rezes beütéssel, majd rögtön utána barnára festettem a hajamat. Nagyon minimálisan talán látszik egy kis vörösesség a hajamban, de alig észrevehető. Egy nagyon kicsit talán szárított, de azt mondom elég kíméletes a hajhoz. Az illata se rossz, kellemes növényes, mint egy samponnak. Nem gondoltam, hogy ilyen könnyen meg tudok szabadulni a vöröstől, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!

Reance
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.