KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sundance

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 9.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

SPF30 fényvédővel óvja az ajkak érzékeny bőrét a napsütéstől.

Csipetke

2018. július 19.

Nyáron alap darab ez a kis csoda. Sokáig fent marad és érezhetően védi a számat. Nem ragad és tartós is. Az illata sem rossz nekem egy kicsit kókuszos illata van de lehet, hogy csak azért mert nyáron mindenem kókuszos. Ár érték arányban főleg szuper kis cucc. De ha drágább lenne akkor is megvenném. Nem mintha nem lenne vagy 20 ajakápolóm, de ilyen nyárra való még nem volt. Szóval mindenképpen kellett vennem és erre esett a választásom. Nem bántam egy percig sem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Imádom!
Alapból hamar leégek és ez alól a szám sem volt kivétel. Eddig.
Kóros ajakápoló-fogyasztóként hamar elfogyott, nyaralásra alapdarab. :) Ár/érték szempontból egyenesen tökéletes. szeretem a DM saját márkás termékeit.
Csak ajánlani tudom!

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádom!
Alapból hamar leégek és ez alól a szám sem volt kivétel. Eddig.
Csak ajánlani tudom!

lilielli

2018. június 6.

Nagyon tetszik!Én főleg rúzs,vagy szájfény alá kenem,hogy legyen fényvédelem.Imádom a vattacukros illatát,engem arra emlékeztet!

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

TheGirl

2018. május 31.

Nemrég vettem, az itt olvasott vélemények alapján. Szerintem talán lehetne egy nagyon picit zsírosabb. Igazából nekem nem kifejezetten szokott kiszáradni az ajkam, így hidratáló hatásáról nem tudok nyilatkozni. Viszont az illata nekem nagyon tetszik.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Elyana

2018. május 29.

Ugyanolyan jó mint a márka 20-as és 50-es faktorú ajakápolója. Mélyen hidratál, nem csak egy kis filmréteg amit perceken belül véletlenül is lenyalunk. Mivel színtelen, így rúzs alá is megfelel és amúgy nagyon sokáig elég.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Lestine

2018. május 20.

Nagyon nagyon megszerettem. Sokkal jobb, mint a labello. Persze akinek már rommá száradt az ajka, ne várjon megváltást (arra ott vannak a cica krémek). Viszont minden nap a rúzs alá használva nagyon jól megelőzi a kiszáradást. Télen és nyáron is használom, mi több most már a szemhéjamra is ezt kenem, tökéletes primer. És legalább tudom, hogy ott is érvényesült a fényvédelem. Sokkal tartósabb így a sminkem. Ami plusz, hogy nagyon olcsó is és nekem nagyon tetszik az illata. Már több, mint egy éve használom és még a negyede sem fogyott el, pedig naponta többször is előkerül.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

csomoviki

2018. május 18.

Sajnos ha betévedek a dm-be vagy a Rossmannba mindig megállok a rúzsok és ajakápolók előtt, és általában elcsábulok. Egy ilyen csábulás után került a kosaramba ez is mondván ohh már nyár van venni kell ilyeneket mégiscsak süt a nap amik eddig vannak azok téliek :D eddig bevált. Nem tudom tényleg van e benne annyi védelem amennyit ráírtak de az illata meglepően kellemes az állaga jó, és nem lesz tőle fehér szám mint ahogy először gondoltam. Megelőlegezek neki 4 csillagot, de később remélem megadhatom neki a max csillagot :)

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

MrkAnita

2018. május 9.

Az egyik gyenge pontom az ajakápolók, állandóan veszek valamilyet ha kell, ha nem, mindenhol van belőlük.
Ez az egyik kedvencem!
Imádom az illatát, kellemes vaníliás, egyáltalán nem mű.
Szépen terül, jól hidratál, rúzs alatt is szuperül működik, nem olvad le az alsó ajakvonal alá. Önmagában használva színtelen, kellemesen viaszos, nem ragacsos, jó érzés viselni.
A fényvédelmi képességéről nehéz lenne nyilatkozni, de bízom benne hogy szépen teszi a dolgát. Használom a Sun Dance naptejeket is, és maximálisan elégedett vagyok a hatásukkal, így bizalmat szavazok ennek a terméknek is.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Ez az egyik kedvencem!
Imádom az illatát, kellemes vaníliás, egyáltalán nem mű.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.