KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sundance

Ár:   €3   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Noncs, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 26.

Ár:   €3
Kategória:   Fényvédők

A Sundance napozófluid alkalmas arcra és dekoltázsra, 30-as fényvédőfaktorral véd a leégés ellen. A mattító formula vízálló és enyhíti a bőr kifényesedését. Azonnali védelmet és egész napos hidratálást nyújt, eközben megelőzi a pigmentfoltokat és a bőröregedést.

Loona

2018. szeptember 30.

Update: nem, mégsem kap két pontot, begurultam... A ruháim 95%-a fekete, gondolom ezért nem vettem ezt előbb észre, de világos ruhákon nyomot hagy: a fehér pólóm nyakából mosás után sem jött ki az általa hagyott folt... egy célirányosan dekoltázsra is hirdetett termék ne csináljon már ilyet, kérem szépen >:(

Hát, hát...

Kezdjük az elején: az összetevőlistája nem makulátlan, pláne nem arcra. Nem is terveztem oda használni már akkor sem, amikor megvettem, és én nem is próbáltam arcon soha. Azzal a céllal vásároltam meg, hogy nyakon, dekoltázson-háton (nyak alatt) használjam a nyári melegben, amikor a kiengedett hajam alatt marhára be tudok izzadni. Reméltem, hogy ez majd mattítóként az izzadságot is visszafogja valamicskét.

Klasszikus (de szerencsére enyhe) naptej szaga van. Ezt először fenntartásokkal fogadtam, mert annak idején, amikor a fényvédős hidratálók felfedezése előtt sima naptejjel kentem az arcomat marhára megutáltam ezt a szagot, és azóta sem hiányzott. Viszont a fentiek szerint, nyakon-dekoltázson használva szerencsére eléggé messze volt ahhoz, hogy ne zavarjon. Sőt, meglepő módon nemhogy nem zavart, de még valamiféle nosztalgiát, nyári, vízparti hangulatot is előidézett, esküszöm, szerettem az enyhe illatát felkenés közben érezni (szerencsére nem sokáig maradt meg, egy órával felkenés után szerintem már semmi nyoma nem volt).

Az állaga viszonylag könnyű (semmiképp sem sűrű, testre való naptej-állag, és az általam eddig próbált arcra való fényvédőknél is hígabb), jól oszlatható, gyorsan színtelenné válik és nekem egyáltalán nem okozott irritációt. A fényvédelmet is megfelelően biztosította. Miért mégis a vacak pontszám? Mert konkrétan semennyit sem mattít... eleve bőrfényes marad, amivel még nem lenne bajom, de utána megfelelő körülmények között pontosan ugyanannyi idő után ugyanúgy fénylik, izzad a bőröm, mint amikor a megszokott, testre való fényvédőmet használom. Ez így az árát és a mennyiségét figyelembe véve nekem felesleges pénzkidobás - és sajnos nem csak nekem volt az elvárt célra teljesen használhatatlan: férjem (aki hasonlóan gyorsan zsírosodó bőrű) arcon is kipróbálta (ő eddig ott is azt a fényvédőt használta, amit én testre). Az eredmény ugyanaz: mattítani nem mattít, és pár óra alatt ugyanúgy leolvad róla, ahogy elkezd zsírosodni az arcbőre, és ugyanúgy a szemében landol csípve, a szájában meg keserű ízt hagyva, mint egy nem mattító fényvédő :( Így ő gyorsan fel is hagyott a használatával, én elhasználgattam, ha már megvettük, de újravenni nem fogjuk, nem lenne értelme.

A két pontot azért kapja, mert nem irritált, és mert vegán. Akinek ez utóbbi szempont, és nem ilyen hisztis a bőre, annak talán beválhat.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Hát, hát...

Candy21

2018. június 24.

Én ezt a terméket használom az arcomra nekem bevált gyorsan beszívódik nem hagy maga után fehér réteget, könnyen lehet rá sminkelni kicsit hidratál is. Az egyetlen problémám vele, hogy erős az illata.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.