KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sunday Riley

Ár:   $40 és $80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 35 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztiiike, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   $40 és $80
Kiszerelés:   15 ml és 35 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyorsan felszívódó, gyógyhatású száraz olaj, amely tisztítja az eltömődött pórusokat, kezeli a meglévő aknékat és megakadályozza kialakulásukat, valamint csökkenti a finom vonalak és ráncok láthatóságát. Tisztábbá és simábbá teszi a bőrt.

murczinodett

2018. május 30.

A bőröm valóban sokkal tisztább lett tőle. Nincsenek pattanásaim, hanem zárt komedókkal(más néven grízekkel) szenvedek kislánykorom óta és hiába jártam kozmetikushoz, a kezelés után borzasztóan néztem ki mivel ezeket a grízeket tűvel lehet csak kiszúrni és aztán eltávolítani szóval 1-másfél hétig az arcom csupa seb volt, utána kb 1 hétig szép volt a bőröm aztán visszajött az összes gríz és ez így ment. Egy idő után nem jártam kozmetikushoz, mert feleslegesnek tartottam és kb 1 hónapja elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírta nekem a Differin gélt. Elkezdtem használni és javult tőle a bőröm és amikor végre megjött a postán a Sunday Riley UFO olaj, egyszerre kezdtem el használni a kettőt és eddig úgy látom, hogy a bőröm jobb állapotban van SOKKAL, de ez egy hosszú folyamat és majd még update-elek, de eddig nagyon jó! Esetleg, aki hasonló a bőre és talált valami tuti megoldást az írja meg nekem légyszi:D

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antibakteriális összetevő. A ThruthInAging cikke szerint viszont újabban pigmentfolt elleni termékekben használt bőrvilágosító összetevő. TIA hivatkozik egy kutatásra, ami szerint állítólag 0.5% Hexylresorcinol hasonlóan hatásos, mint egy 2%-os Hydroquinone (a bőr fehérítés vezető hatóanyaga, ami Európában csak gyógyszer készítményekben elérhető) készítmény.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aloe vera növény virágából származó kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionló hatású összetevő.

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.