Sunfleur

Ár:   747 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: richrd, Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arcradír hatóanyagai csökkentik az arcon lévő gyulladásokat. Tisztító, fertőtlenítő és a keratolitikus hatásával segíti az elhalt hámréteg eltávolítását, a bőr megújulását. A kén szabályozza a faggyúmirigyek működését.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ella

2018. július 30.

Nem igazi radír. Arctisztító szivaccsal vakargattam le az arcomról. Olyan, mint egy pakolás. Nem tett semmi jót a bőrömmel, nem lett tisztább eltávolítás után sem, ugyanúgy bezsírosodott, a gyulladt pattanásokon sem segített.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

alizee

2016. október 10.

ez nem radír! első használatnál eléggé meglepett, mert szemcsés állag helyett sűrű fehér sima krémet kap az ember. könnyű eloszlatni, viszont ez a "nyanyás" pacsulis akármi amivel próbálják elnyomni a kénes szagot nagyon durva, még két nappal használat után is érzem az arcomon. másrészt úgy 30 percig szoktam rajtahagyni, kb. azidő alatt szárad meg de utána a lemosás is annyi időbe telik. olyan minta fehér falfestéket próbálnék leszedni az arcomról, talán egy dörzsivel jobban működne... mindegy, ezeket leszámítva a végeredmény magáért beszél. tiszta, sima nagyon puha bőrt eredményez, engem személy szerint nem szárít, úgyhogy nem hidratálok utána.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Birkin22

2016. április 27.

Tiniként használtam, az elhalt hámsejteket jól eltávolította, de a pattanásokon nem igazán segített.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

szandi91

2016. április 27.

Teljesen jó, én hetente egyszer használom, kicsit szárít, de alkohol van benne sajnos. Azt a 800 Ft-ot megéri.

szandi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

DorKAS57

2015. december 5.

nekem nem lett kevésbé pattanásos az arcom, de leszedi az elhalt réteget

DorKAS57
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

nekem nem lett kevésbé pattanásos az arcom, de leszedi az elhalt réteget

maxblack

2015. október 22.

Eddigi legjobb hatású hámlasztó, láthatóan szebb lesz a bőröm használat után, de ritkán használom, mert nagyon lassan szárad és irtó büdös.

maxblack
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

EszterV

2015. augusztus 23.

Jó cucc csak "kicsit" büdös. Értem én, hogy a kén szagot el kell nyomni valamivel, na de ez a tömény "pacsuli" szag annyira fullasztó, ráadásul a két aroma keveredik rettenet.
Ezért viszonylag ritkán használom, áldásos hatása ellenére is.

A bűz miatt csak 1 csillagot vonok le, mivel láthatóan többeknek nem hogy nem zavaró, még tetszik (?) is.

EszterV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Ezért viszonylag ritkán használom, áldásos hatása ellenére is.

Matilda

2015. augusztus 3.

Nagyon jó pakolás, már régóta meg akartam venni, de csak a társait láttam a legtöbb boltban. Végül egy Douglasban sikerült hozzájutnom 800 Ft-ért. A csomagolása már az elején sem tetszett, mert baromi nagy aztán mikor utazásra vittem kifolyt belőle a krém és a kupakban összegyűlt... Az illata először nekem kifejezetten tetszett, de pár használat után már kicsit zavaró, de legalább szép lesz tőle a bőröm és sokkal kevesebb a pattanásom. Nagyon elégedett vagyok vele, ezért szemet hunyok a szaga és a csomagolása felett.

Update: A kedvenc maszkom lett, nagyon jó hatással van a bőrömre, puha és szebb lesz tőle. Nagyon sok van benne, már több, mint fél éve használom, de még mindig nem ürült ki. Biztosan újra fogom venni.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

kesha420

2015. március 15.

Az illata nem rossz, könnyű eloszlatni a bőrön, ledörzsölni se nehéz, ha megszáradt és utána nagyon puha a bőröm, ráadásul sokkal tisztább és frissebb is. Heti egy, maximum két alkalommal használom, 800Ft-ot bőven megér, bár nem érzem, hogy ő az igazi, de nem rossz.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Freny

2014. október 8.

Hetente egyszer ezután nyúlok. Nagyon jól teszi a dolgát. Esetében egy enzimes bőrradírról beszélünk "csak egy pakolás" érzetét kelti, miközben a radír biológiai úton bontja az elhalt hámréteget mindenféle csiszatolás nélkül. Sokkal jobban szeretem mint a szemcsés radírokat, mivel azok a szemcsék dörzsölésével mechanikai úton teszik a dolgukat ami nem a legjobb, mert ez sok esetben nem egyenletesen radíroz (ott koptat jobban ahol többet csiszatolod).Negítvuma a szaga, hihetetlenül erős kénes, sokáig érződik, nehezen bírom elviselni, de valamit valamiért! : )

Freny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Salicylic Acid
Hidratálók: Glucose, Glycerin, Lanolin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.