KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sunfleur

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2017. március 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 699 Ft

Az uborkakivonat mélytisztító hatású és visszaállítja a bőr hidratáltságát. A ginkgo biloba vérkeringést serkentő, hámképző, érfalerősítő, energiát ad a sejteknek, valamint leköti a káros szabadgyököket, így késlelteti az öregedést. Mindezt erősíti az E- és B5-vitamin, valamint a barna tengeri alga ásványianyag-tartalma.

Ár: 699 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
zahraa

2017. április 3.

Semmi extrat nem csinal, viszont baromi maceras lemosni... nem ereztem semmilyen pozitiv hatast

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

gonczio

2017. január 31.

Kicsit úgy érzem, hiba volt megvenni. Azért vettem meg, mert szeretek új termékeket kipróbálni. Csak még zsírosabb lett tőle a bőröm, a felét sem használtam el.

gonczio
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

Nashuaaa

2017. január 20.

Semmi extra, sőt! Nekem apró kiütéseket csinált, és biztos, hogy ez volt, mivel lemosás után kb 15 perccel jöttek elő és semmi más újdonság nem történt az arcápolásomban.Picit mintha túl sok lenne néha, bár ez az időjárástól és a bőröm aktuális állapotától is függ, mindenesetre,amikor épp nem marad zsíros tőle a bőröm,akkor sem érzek semmi pozitív változást, szerintem pénzkidobás. Az összetevők között is vannak azért gondok, szóval tényleg nem az igazi. Megpróbáltam elhasználgatni, de az utolsó használatkor annyira kipattogzottam, hogy inkább kidobtam.

Nashuaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

reginasky

2016. december 23.

Szeretem ezt a pakolást. Igazából semmi extra, csak érzem, hogy szereti a bőröm, mert nagyon sokat "beszippant" belőle. :) Hatását nem látom utána, csak bízom benne, hogy a sok hasznos összetevője jót tesz a bőrömnek.

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

kgyrk

2016. november 9.

Mostanában fedeztem fel magamnak a Sunfleur márkát a Rossmannban, egészen megszerettem ezt az arcpakolást. :) Állagra egy testesebb hidratálókrémhez hasonlít, annyi különbséggel, hogy ezt le kell mosni. Nagyon puha lesz tőle az arcbőröm, általában este szoktam használni, olyankor nem is használom az éjszakai krémem. Nem csíp és nem okoz pattanásokat sem, egyetlen hátránya, hogy macerás a lemosása.

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Birkin22

2016. április 27.

Szuperül hidratál, de nagy csodát nem kell várni ettől.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Szuperül hidratál, de nagy csodát nem kell várni ettől.

PETRA820718

2016. január 28.

Szeretem a Sunfleur termékeket, így ezt is. Frissíti, puhítja, szebbé teszi a bőrt.
Kellemes illata van.
Nyílván ennyi pénzért nem várhatunk csodaszert, nem is az, de teszi a dolgát még, ha nem is 100%-osan. Minden évszakban tökéletes frissítő,hidratáló.

PETRA820718
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Kellemes illata van.

DorKAS57

2015. december 5.

frissebb lett tőle az arcom de pattanásos lettem tőle... ://

DorKAS57
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

frissebb lett tőle az arcom de pattanásos lettem tőle... ://

Marlise

2015. szeptember 7.

Nagyon szeretem ezt a krémpakolást, főleg, mert ha bármivel melléfogok, és a bőröm kifogásol valamit, ez rögtön lenyugtatja. Heti szinten használva egész sokáig kitart, és tényleg jól magába szívja a bőr, alig marad egy kicsi, amit könnyű lemosni. Kímélő, és sokat lágyít az arcon.

Marlise
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

laracrof

2015. április 27.

Egy hónap használat után azt tudom mondani, hogy hatásos számomra, puhává varázsolja a bőröm és mint ha feszesítené is. Tény hogy nehéz leszedni, de ha az ember először vattakoronggal megy át rajta, majd lemossa, akkor nem olyan nagy probléma. Árához képest mindenképpen megéri.

laracrof
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.