KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swazi Secrets

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Marula olajjal és marula dióhéj őrleménnyel.

Használata: Arcon használva kis mennyiséget kell felvinni a bőrre és a dió szemcséket le kell törölni. A maradék olajat érdemes belemasszírozni az arcbőrbe, hogy beszívódjon.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Marula dióhéj őrlemény, ami fizikai radírozóanyag a kozmetikumokban.