KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SweetYou

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BettiB, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

"A nyári időszakban is kell a védelem a bőrnek, de annak egészen más kihívásokkal kell szembenéznie ilyenkor. A hidratálás mellett a napsütötte bőr védelme, regenerálása, nyugtatása, és a napozás által nyert szín megtartása kerül fókuszba. Mi pedig ennek megfelelően válogattunk össze értékes olajokat, és egy egyedi, géles textúrát álmodtunk meg nyári különlegességünkhöz. Így az szerintünk könnyebben kezelhető mint az olajos ápolók, és rendkívül kellemes, szaténos érzést hagy a bőrön is. Nem víz alapú és glicerint sem tartalmaz."

4 illatban kapható: #1 Natúr, #2 Levendula-Vanília-Ylang-Ylang, #3 Kávé-Narancs, #4 Jázmin-Mandarin-Petitgrain-Szantálfa

Az illóolajok és azok természetes allergén komponensei nincsenek feltüntetve az INCI-ben.

Azrail

2018. július 5.

Nemrég használtam el az első kis tégelyemmel és azt kell mondjam, hogy sokkal jobb, mint amire eleinte számítottam. Nagyon szeretem a márkát és nem csak magyar viszonylatban nézve tartom az egyik kedvencemnek. A body gél nyárra a legideálisabb testápoló, mert könnyen beszívódik, ezáltal nem nehezíti el a bőrt. Tökéletesen hidratál, ráadásul nap által okozott pirulást is enyhíti már az első használat után. Az választott illat, pedig sokáig érződik a bőrön. Igazi nyári kényeztetés a testnek és a léleknek.

Azrail
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract