KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SweetYou

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BettiB, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Testápolók

Tested melegétől könnyen olvad, és szinte bársonyba öltöztet ez a finoman ápoló, kényeztető kis csoda, melyet telepakoltak értékes vajakkal és olajokkal. Egészen kevés is elég belőle, így biztosan nem hagy zsíros érzést a bőrön, miközben kiválóan táplál, hidratál, és mennyei illattal ajándékoz meg. Minden bőrtípusra ajánlott, gondosan válogatott összetevőinek köszönhetően pedig a száraz, irritált bőrnek is igazi felüdülést nyújt. Enyhén habos állagú.

4 illatban kapható: #1 Natúr, #2 Levendula-Vanília-Ylang-Ylang, #3 Kávé-Narancs, #4 Jázmin-Mandarin-Petitgrain-Szantálfa

Az illóolajok és azok természetes allergén komponensei nincsenek feltüntetve az INCI-ben.

Antioxidánsok: Tocopherol