KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss Arabian

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2017. november 3.

Kategória:   Dezodorok

Uniszex parfümdezodor hosszan tartó illattal.

szilviakiralyno

2018. április 15.

Nagyon mű, nagyon szintetikus. Elsőre egész jó, de a bőrön átalakul és túl pasis. Ami nálam még nem lenne baj, mert bírom a hasonló maszkulinabb illatokat, de ez kesernyésen savanykás lesz, és deo létére azért sokáig kitart. A múltkori szaladgálós napomon ezt használtam, és egy boltban meglehetősen görbén néztek rám, a közértes csaj szóvá is tette, hogy olyan férfi edzőterem szagom van...
Valahogy azóta nem szívesen fújkálom, max itthonra.
Többféle illatot rendeltem a deokból, a pézsmás egész finom, bár az meg nem tartós. Igazából zavar, hogy ennyire műanyag szaguk van. A valódi oud-hoz a világon semmi köze sincs...

szilviakiralyno
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Valahogy azóta nem szívesen fújkálom, max itthonra.

Torpece

2018. március 8.

Tiszta tömény oud illat. Nem értem, miért írják róla, hogy tartós, mert én magamra fújva semmit nem éreztem belőle. Mondjuk jobb is, mert nekem ez a mennyiségű oud nagyon-nagyon sok! Csak bátor, elvetemült oud rajongóknak ajánlanám ezt az illatot.

Torpece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

necra

2017. október 25.

Végre AZ igazi oud. Mennyit vadásztam erre az illatra. De kár, hogy csak dezodor :(
Nagyon hasonlít a Valentino Valentinájára. Nem füstös, hanem magával ragadóan pasis nőcis.

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.