KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss Image

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1329 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: parblek, Módosítva: 2017. január 25.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1329 Ft

Alpesi gleccservizet és kerti izsóp kivonatot tartalmaz. Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és mitesszereket anélkül, hogy irritálná a bőrt. Támogatja a bőr regenerálódását.

Ár: 1329 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katx3

2017. szeptember 14.

Én nagyon szeretem, kellemes az illata és nagyon puha lesz tőle a bőröm! Hetente 2-szer használom (a durva szemcsék miatt szerintem mindennapos használatra nem alkalmas), nagyon meg vagyok vele elégedve, az állaga is nagyon jó, friss és tiszta érzést hagy maga után, mindent tud amit én egy bőrradírtól elvárok.

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

MedicineDerm

2017. június 19.

ÓRIÁSI csalódás. Jó drága, hogy azt hidd igazán jó terméket veszel, és egy nagy nulla. Semmit nem csinál, nem tisztít, nem mattít. Nagy átverés az egész. Rá van írva hogy 0% parabén meg SLS meg ezmegaz, mert amire rá van írva hogy valamitől mentes, az biztos jó, meg bio meg ilyenek... Közben meg van benne alkohol, meg parfüm, ezt persze nem írják rá nagy betűkkel. Bár nem tudom milyen parfüm van benne, mert olyan mesterségesen nagyon-illatmentes patikaillata van, utálom.
Nagyon nagyok benne a szemcsék, ami még jobban előhozza az irritáló hatást, mert egy jó pattanásos bőrt sebesre lehet vele dörzsölni észrevétlenül, pillanatok alatt.
A csavarós csomagolás rendkívül praktikátlan. Összevissza folyik.
Kidobtam. Még kézmosónak se jó.

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

A csavarós csomagolás rendkívül praktikátlan. Összevissza folyik.
Kidobtam. Még kézmosónak se jó.

Eple

2017. április 25.

Nagy kedvencem lett, végre egy lemosó amitől nem zsírosodik a bőröm, gyengéden a tisztít de alaposan. Picit érzékeny a bőröm viszont ettől nem lesz piros! Szép friss és üde arcbőrt eredményez. Az állaga is pont jó és a csomagolásának is plusz pont :)

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.