KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1424 Ft

A bőr csillogását gátló tonik, mely kerti izsóp gyógynövény kivonat és alpesi gleccservíz tartalmának köszönhetően segít kitisztítani a pórusokat és mattítani a zsírosodásra hajlamos bőrt. Azonnali felfrissülést és hosszantartó mattító hatást biztosít.

Nem tartalmaz parabéneket, SLS/SLES-t, ftalátokat.

Ár: 1424 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300Ft , Eladó: Evelin0802
Állapot: majdnem tele van, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel a Vértes Centerben Tatabányán
Ár: 1000 , Eladó: MormiOrsi
Állapot: Új, 2x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

roxanka07

2017. november 22.

Kellemes, frissítő hatása van, nem irritál, ám hamar vissza zsírosodik tőle a bőröm, így naponta többször kell használnom. Az illata kissé alkoholos, ami egyáltalán nem tetszik a termékben.

roxanka07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

MormiOrsi

2017. november 6.

Hát, nekem őszintén szólva nem tetszik, ezért fel is tettem eladásra. Nem azt mondom, biztosan nagyon jó kis tonik, csak én az arcpermetekhez vagyok szokva és ez a termék érzetben valahogy jócskán azok alatt marad.
Egyrészt az arcpermeteknek nincsen semmilyen mesterséges illata, illetve nem hagynak valamiféle enyhre réteget az ember arcán. Emellett, ha a frissítést nézzük, akkor szintén nem tudja felvenni a versenyt egy hűvös, vizes permettel.
Tényleg nem akarom nagyon lepontozni, mert amúgy lehet remek hatása van, de nekem a permetekhez képest csalódás, és nem kapom meg azt a pozitív érzést, amit már megszoktam. Így csak 3* és maradok a arcpermettel tonizálás mellett.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

katx3

2017. szeptember 14.

Szuper kis tonik, nagyon friss érzést hagy maga után, kellemes illata van, és nem pattogtam ki tőle, ami nagy szó nálam! Már a 2. flakonnal használom!

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Valentine

2017. augusztus 31.

Nagyon kellemes illata van. Nem irritálja a bőrt, inkább felfrissíti. Nagyon gyengéd. Enyhén mattította a bőröm, de ez sajnos nem volt hosszútávú. Egy flakonnal használtam el belőle. Jó kis termék, viszont olykor kombinált bőrre kicsit kevésnek éreztem.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Zsokaa

2017. augusztus 8.

Kellemes kis illata van, és ennyi. A bőrömet mintha még jobban zsírosítaná, ha rendszeresen használom, de egyébként nem irritál.
Az ára sem kedvező számomra.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Az ára sem kedvező számomra.

kdorci

2017. július 29.

Még csak első benyomást tudok róla írni, de volt nála egy wow hatás :O A dmben keresgéltem valami normális tonik után...nem akartam se baleásat venni a niveaval meg valahogy nincsenek jó tapasztalataim arcápolás téren...más választás nagyon nem volt. Már ott meggyőzött, hogy nagyon kellemes az illata, nem tudom semmihez sem hasonlítani, de tisztaság és pici frissesség illata van. Mikor arclemosás után tonizáltam vele el sem akartam hinni. Nem hagyott ragacsos érzést az arcomon, sőt olyan puha és sima lett tőle, hogy tapiztam folyton :D és hozott le apró pici smink, kosz maradványokat az arcomról, szóval biztos, hogy hatásos lesz. Remélem, ha jövök updateelni marad az 5*, mert eddig nagyon boldog vagyok :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

skin

2017. június 23.

Kb. 2 hete vettem és csak jót tudok mondani róla. Első és egyben legfontosabb ,hogy nem szárítja a bőröm,nincs alkoholos szaga . Csuda friss és kellemes a használata után a bőröm. Olyan érzésem van mintha egy hegyi patak friss,jéghideg vízében mostam volna arcot. Újravevős .

Update :Minden igaz amit írtam róla harmadszor vettem újra

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

Update :Minden igaz amit írtam róla harmadszor vettem újra

Glorcika

2017. június 23.

Nyertem ezt a terméket az arc és sminklemosóval együtt és csak jót tudok mondani. A 2 termék együttes használatával nagyon puha, matt a bőröm. Bátran ajánlom mindenkinek!

Glorcika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.