KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amatar, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Intenzív hajápoló töredezett, sérült, igénybevett hajra D panthenollal.

abbraccio

2014. november 18.

Jó állagú, könnyűnek tűnik, de nekem nem vált be. Nem kell kimosni, de nekem így nagyon zsíros lett, kissé összetapasztja a hajszálakat. Emiatt másnap újra kellett hajat mosnom.

abbraccio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Adrienn08

2013. május 17.

Használat után és még másnap is puha tőle a hajam, de harmadnapra már ugyanolyan sprőd, mint előtte volt.

Adrienn08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

amatar

2013. május 2.

A mostani samponom rettenetesen kiszárította a hajamat, úgyhogy igazából hirtelen tűzoltásra vettem, a hajam a használata után lényegesen puhább lett, könnyebben ki tudtam fésülni, ha hirtelen kell valami és kéznél lesz, lehet veszek még belőle tartaléknak.

amatar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.