KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   245 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eperturmix

2016. november 30.

Ezeket a hajkúrákat én úgy alkalmazom,hogy egyik felét vizes hajra felviszem,áll egy órát törölközőbe csavarva,majd megmosom,és a sampon után felviszem a másik felét is.Az illata elég rossz volt mikor felbontottam,de a hajamon elég jó,megszáradás után meg már nem is érződik annyira,amit picit sajnálok mert olyan fodrászos illatot keltett.Hatása..nem rossz,nem rossz,de a mézes szerintem leverhetetlen.Persze selymes lett a hajam és puha,nagyon szép fényes,de picit nehezebben lehetett kifésülni és nem volt az a lágy esésű mint a másiknál.Azért jó volt kipróbálni.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

vikcsi

2016. július 19.

Csak lekaptam egyet a polcról, otthon láttam csak, hogy lóvelős. Kicsit meglepődtem, de hajtott a kíváncsiság, szóval kipróbáltam. Fényes és puha lett tőle a hajam, emlékeim szerint többször is újravettem. 1 tasak nekem 4 alkalomra elég volt, szóval ár-érték arányban is egész jó.

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Виктория

2014. június 25.

Sajnos ez sem jött be :/
Nem lett se puhább, se kifésülhetőbb a hajam, sőt....Az illata sem vigasztal.

Виктория
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 25.

Sajnos ez sem jött be :/
Nem lett se puhább, se kifésülhetőbb a hajam, sőt....Az illata sem vigasztal.

watershine

2013. március 14.

Én nem láttam semmi változást, mint a balzsamok/pakolások után a haj könnyebb, simább, de csak amíg az ember meg nem szárítja, vagy hagyja megszáradni.
Többfélét próbáltam már közülük: a narancsosat, a rózsásat... sajnos szerintem semmit nem ér.

watershine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

sophie77

2012. november 20.

Én is kicsit meglepődtem a "lóvelővel" felirat láttán, de túltettem magam rajta és megérte. Puha, könnyen kifésülhető és fényes lett tőle a hajam. Biztos, hogy rendszeresen fogom használni.

sophie77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

andrea.horvath79

2011. november 28.

Borzasztó hajpakolás, egy fillért sem ér.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 28.

Borzasztó hajpakolás, egy fillért sem ér.

csillag1219

2011. november 25.

Szerintem nem rossz hajpakolás, de van jobb is. Az illata nekem nem jött be.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Szerintem nem rossz hajpakolás, de van jobb is. Az illata nekem nem jött be.

strawberry92

2011. november 16.

Puha lett a hajam tőle, de az illata borzalmas és nem valami bíztató a felirat a kis magyar cetlin amit ráragasztottak...Lóvelővel...hát nem tudom, többet biztos, hogy nem veszek meg:S 2 csillagot csak azért kap mert tényleg hidratál, de amúgy nem valami nagy durranás.

strawberry92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.