KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   245 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kiszerelés: 25 ml

tiamoitalia

2017. december 31.

Nekem sajnos nem jott be, semmi hatást nem vettem észre és még az illata sem jó. Csomagoláson keresztul egész jó kis mézesnek tunt, de amint kibontottam, elillant az illat. Nem is értem... Nem veszem újra. :(

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

eperturmix

2016. november 30.

Ezeket a hajkúrákat én úgy alkalmazom,hogy egyik felét vizes hajra felviszem,áll egy órát törölközőbe csavarva,majd megmosom,és a sampon után felviszem a másik felét is.Az illata elég rossz volt mikor felbontottam,de a hajamon elég jó,megszáradás után meg már nem is érződik annyira,amit picit sajnálok mert olyan fodrászos illatot keltett.Hatása..nem rossz,nem rossz,de a mézes szerintem leverhetetlen.Persze selymes lett a hajam és puha,nagyon szép fényes,de picit nehezebben lehetett kifésülni és nem volt az a lágy esésű mint a másiknál.Azért jó volt kipróbálni.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

vikcsi

2016. július 19.

Csak lekaptam egyet a polcról, otthon láttam csak, hogy lóvelős. Kicsit meglepődtem, de hajtott a kíváncsiság, szóval kipróbáltam. Fényes és puha lett tőle a hajam, emlékeim szerint többször is újravettem. 1 tasak nekem 4 alkalomra elég volt, szóval ár-érték arányban is egész jó.

vikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Виктория

2014. június 25.

Sajnos ez sem jött be :/
Nem lett se puhább, se kifésülhetőbb a hajam, sőt....Az illata sem vigasztal.

Виктория
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Sajnos ez sem jött be :/
Nem lett se puhább, se kifésülhetőbb a hajam, sőt....Az illata sem vigasztal.

watershine

2013. március 14.

Én nem láttam semmi változást, mint a balzsamok/pakolások után a haj könnyebb, simább, de csak amíg az ember meg nem szárítja, vagy hagyja megszáradni.
Többfélét próbáltam már közülük: a narancsosat, a rózsásat... sajnos szerintem semmit nem ér.

watershine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

sophie77

2012. november 20.

Én is kicsit meglepődtem a "lóvelővel" felirat láttán, de túltettem magam rajta és megérte. Puha, könnyen kifésülhető és fényes lett tőle a hajam. Biztos, hogy rendszeresen fogom használni.

sophie77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

andrea.horvath79

2011. november 28.

Borzasztó hajpakolás, egy fillért sem ér.

andrea.horvath79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 28.

Borzasztó hajpakolás, egy fillért sem ér.

csillag1219

2011. november 25.

Szerintem nem rossz hajpakolás, de van jobb is. Az illata nekem nem jött be.

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Szerintem nem rossz hajpakolás, de van jobb is. Az illata nekem nem jött be.

strawberry92

2011. november 16.

Puha lett a hajam tőle, de az illata borzalmas és nem valami bíztató a felirat a kis magyar cetlin amit ráragasztottak...Lóvelővel...hát nem tudom, többet biztos, hogy nem veszek meg:S 2 csillagot csak azért kap mert tényleg hidratál, de amúgy nem valami nagy durranás.

strawberry92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.