KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Szőkített vagy ősz hajra.

Az intenzív violaszín hatóanyag megszűnteti a haj nemkívánatos, sárga elszíneződését. Az ősz vagy platinaszőke haj visszafogott ezüst ragyogást kap. A bőr elszíneződése kizárt, a violaszín hatóanyag egyszerűen lemosható.

Hulkilla

2017. május 10.

Ez valami szörnyű..semmit nem hatott.schauma pl 1orás rajthagyással hamvasított úgyahogy..de ez......3órát rajthagytam direkt,mert a festés pipit csinált belőlem.errree.eredmény? a nagy nulla.nem a legvastagabb a hajam értem,de az gáz,hogy a megfogom és elszakad vékonyságú hajszálúaknak jó.aki 1szőkítéstől férfivé változik.
mert xy-nak másfél órással hatott..gááz..-1 csillag

Hulkilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

mert xy-nak másfél órással hatott..gááz..-1 csillag

Bb.Sophie

2017. április 28.

Nekem nagyon bevált: szépen kiőtte a csúnya sárgás színt a hajamból, és nagyon puha, selymes tapintású lett tőle a hajam, ami nagy szó mert rövid időn belül 2x lett kompletten leszőkítve. Nagyon elégedett vagyok vele, a funkcióját maximálisan ellátta.

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

labathante

Korcsoport: < 18
2017. január 18.

Én nagyon sokáig használta,nyáron amikor sok fényt kapott a hajam nagyon szép világossá tette és adott neki egy egységes színt ,télen amikor már a hajtöveknél nem annyira világos már ,ott egy sárgás lenővésszerű lett benne,ezért abbahagytam a használatát.

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 18.

snori

2017. január 4.

Szőkített hajamra használtam, pár percig rajta hagytam, ennyi idő is elég volt hozzá, hogy "kiszedje" a hajtövemből a festéket, így festés után 2 héttel jókora lenövésem lett...emellett pedig teljesen kiszárította a hajam. Többet nem használom, nem is ajánlom másnak sem.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Izabel

2016. december 20.

Először Anyukámnak vettem, aztán nemrégiben magamnak is. Könnyű felvinni és lemosni is. Ad egy hamvas árnyalatot a hajnak, így alapvetően nem rossz termék, de sajnos annyira nem hatásos, mint amennyi káros(nak vélt) összetevője van. Nem veszem újra, és másnak sem ajánlom.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Brigi3

2016. december 1.

Eddig 3-szor mostam vele hajat.Könnyű felvinni a hajra és könnyen ki is lehet mosni.Én 5 percig szoktam rajtahagyni a melírozott hajamon.A sárga színt nem igazán szüntette meg de zsírosodni kevésbé zsírosodik a hajam ettöl a sampontól. A hajat nem szárítja, viszont sok káros összetevőt tartalmaz.Az eddigi eredményt és az összetételt figyelembevéve kap 3 pontot!

Brigi3
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Sunshine2012

2016. november 18.

Nagyon jó, eddig akinek ajánlottam mindenkinek bevált! Platina szőke hajamra használom a balzsammal együtt!

Sunshine2012
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Ryana

2016. szeptember 23.

Hamvasít, szóval bevált. Fent hagytam a hajamon kb 5-10 percig, a biztos hatás elérése érdekében. Korábban Schauma hamvasítót használtam, emlékeztem, az mennyire szárított, ezért ehhez megvettem a hozzá való hajkúrát is. Együtt jó eredményt produkáltak. Nem csodaszer, rendszeres használat szükséges az eredményhez, ami nálam nem maradt el.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

szasszka

2016. július 28.

A színe hiába lett szebb, már másnapra tocsogott a zsírtól a hajam... :(

szasszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

A színe hiába lett szebb, már másnapra tocsogott a zsírtól a hajam... :(

dorsia

2016. április 18.

Csodát nem szabad tőle várni, a teljesen elrontott hajfestést nem fogja tudni tökéletesen kijavítani, viszont egy jól eltalált vagy picikét elrontott hajszínt korrigál/karban tart. Arra amire kitalálták, teljesen jó, viszont tényleg durva tapintásúvá teszi a hajat, emiatt vontam le egy pontot.

dorsia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.