KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Szőkített vagy ősz hajra.

Az intenzív violaszín hatóanyag megszűnteti a haj nemkívánatos, sárga elszíneződését. Az ősz vagy platinaszőke haj visszafogott ezüst ragyogást kap. A bőr elszíneződése kizárt, a violaszín hatóanyag egyszerűen lemosható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

krisztina-g

2018. május 16.

Egy hete használom minden hajmosáshoz. Szépen hozza az eredményeket, napról napra látható a változás a hajszínemen. A haj végeit jobban hamvasítja. Sajnos szárítja a hajat, így mindenféleképpen érdemes utána balzsamot vagy hajpakolást használni. A bőrt igaz, hogy nem fogja meg, de sajnos a körmöket megszínezi.

krisztina-g
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Burya

2018. április 11.

Sötétbarnából lettem "sötétszőke" - ami meglehetősen rezes, vöröses, narancssárgás a jelenlegi fázisában. Nem lepett meg, számítottam rá. Schauma hamvasítóért mentem, de épp nem volt, így megvettem ezt. Leírás szerint rajta hagytam a hajamon 1 percig, majd megismételtem. Eredmény: semmi. Mit csinál ilyenkor az ember lánya, ha nem akar fodrászhoz menni? Megnézi a YouTube-on, a többiek mit csináltak hasonló helyzetben. Következő lépésként a száraz hajamra töményen felvittem a hamvasítót, mint egy festéket, és jó 30-40 percig rajtahagytam, hogy jól befogja. Lemosva az eredmény: semmi. Hivatalosan is használhatatlannak nyilvánítom. Kuka.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

hadri

2018. január 26.

Sötétbarna hajamat szőkítettem (ombre), ami elég nehéz művelet volt, a fodrász is órákat küzdött vele, hogy ne narancssárga legyen a fejem. Mondta, hogy mindenképpen használjak majd hamvasító sampont. A Schaumásat szerettem volna megvenni, de az akkor éppen nem volt a Rossmannba. Ezt ajánlották helyette, az itt olvasott vélemények alapján félve próbáltam ki. 1 hónapja használom minden hajmosáshoz és szerencsére nem sárgult be a hajam, illatát szeretem, jól habzik. Igaz hogy kicsit szárít, ezért úgy használom, hogy miután felhabosítottam a hajamon teszek még a hajvégeimre balzsamot is, várok 1 percet és akkor mosom csak le a kettőt együtt, így kiküszöbölhető a szárító hatása.
Update: ha csak a hajvégeimre kerül, akkor nincs vele semmi gond, teszi a dolgát, de ha a fejbőrömre is kerül, akkor nagyon korpásítja a hajamat.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Pirkko

2017. november 16.

Nekem bevált. Korábban ezüst, most platina szőke volt a hajam, és sosem sárgul be, szép hamvas színű marad. Szárazzá teszi a hajat, én így mindig egy másik sampon után, illetve balzsam és hajpakolás előtt használom.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Sz_Réka

2017. november 14.

Meglepett a sok negatív vélemény, mert nekem nagyon bevált. A hajpakolásával együtt használom és nem sárgulok tőle, a fodrászomtól is dicséretet kaptam. Alaposan ki kell öblíteni, mert lila árnyalat maradhat a hajban.

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Pa19911014

2017. október 22.

Ha lehetne 0csillagit adnek ra

Pa19911014
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Ha lehetne 0csillagit adnek ra

Emma Woodhouse

2017. szeptember 23.

Nem csinált semmit, mindegy, hogy meddig hagytam rajta.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nem csinált semmit, mindegy, hogy meddig hagytam rajta.

Hulkilla

2017. május 10.

Ez valami szörnyű..semmit nem hatott.schauma pl 1orás rajthagyással hamvasított úgyahogy..de ez......3órát rajthagytam direkt,mert a festés pipit csinált belőlem.errree.eredmény? a nagy nulla.nem a legvastagabb a hajam értem,de az gáz,hogy a megfogom és elszakad vékonyságú hajszálúaknak jó.aki 1szőkítéstől férfivé változik.
mert xy-nak másfél órással hatott..gááz..-1 csillag

Hulkilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

mert xy-nak másfél órással hatott..gááz..-1 csillag

Bb.Sophie

2017. április 28.

Nekem nagyon bevált: szépen kiőtte a csúnya sárgás színt a hajamból, és nagyon puha, selymes tapintású lett tőle a hajam, ami nagy szó mert rövid időn belül 2x lett kompletten leszőkítve. Nagyon elégedett vagyok vele, a funkcióját maximálisan ellátta.

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

labathante

2017. január 18.

Én nagyon sokáig használta,nyáron amikor sok fényt kapott a hajam nagyon szép világossá tette és adott neki egy egységes színt ,télen amikor már a hajtöveknél nem annyira világos már ,ott egy sárgás lenővésszerű lett benne,ezért abbahagytam a használatát.

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.