KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tnildiko, az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Samponok

Minden hajtípusra alkalmazható. Finoman és hatékonyan tisztítja a fejbőrt. Növényi eredetű aminosavtartalma erősítheti a hajhagymákat és növeli a hajszálak rugalmasságát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lysza1985

2016. január 28.

Nekem sem tetszett, hogy nem habzik, egyébként átlagos volt.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Nekem sem tetszett, hogy nem habzik, egyébként átlagos volt.

orsipanka

2013. május 14.

Ajándékba kaptam, annyira nem jött be, de azért elhasználtam.Az nem tetszett benne, hogy a Dove samponokhoz képest nem habzott fel annyira. A hatását egyébként átlagosnak tartom.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

katuska8

2013. február 7.

Már másnap nagyon zsíros lett tőle a hajam, szóval nekem nem vált be.

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 7.

Már másnap nagyon zsíros lett tőle a hajam, szóval nekem nem vált be.

szucslia

2012. augusztus 22.

Tényleg inkább a száraz hajúaknak való. Nekem kellemes volt, nem kellett utána balzsam. :) Még egy ideig marad.

szucslia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

tnildiko

2012. február 22.

Nekem sajnos hamar zsírosodott a hajam tőle, így másra váltottam. Azért nem írom le teljesen, mert akinek szárazabb a haja, annak biztos jó.

tnildiko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 22.

Hidratálók: Hydrolyzed Wheat Gluten, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.