KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Synergen

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2013. június 19.

Kiszerelés:   36 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Synergen pattanástalanító tapasz antibakteriális, így különösen alkalmas a pattanások és mitteszerek ellen. Kitisztítja az eltömődött pórusokat, szabályozza a faggyú termelést és leszárítja a pattanást. A kamilla és a szőlő nyugtatja a bőrt, valamint láthatóan csökkenti a kipirosodást. 36 db.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettina28

2016. december 18.

Én nem vettem észre nagy változást :/ Nem használtam el, a szekrény mélyén landolt.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

helike911

2016. január 3.

Néhányszor használtam régebben: feltapasztottam egy pattanásra, békésen aludtam, felkeltem, csodát várva leszedtem a tapaszt, és semmi változás. El is ment tőle a kedvem, eltettem a szekrény hátsó sarkába. Aztán a napokban újra a kezembe került, és rátapasztottam egy pattanásra, ami hát...már meg volt nyitva...van, hogy elvesztem az önuralmamat és nem tudom megállni a nyomkodást:/ Na azzal szinte csodát művelt! Reggelre elmúlt a nagy pirosság, fájdalom, felszívódott a gyulladás, és a helyén egy jól felpuhult terület maradt, ami után...könnyen tisztíthatóvá vált.
Szóval vészhelyzetre teljesen oké:)

helike911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Szóval vészhelyzetre teljesen oké:)

Viki-

2015. június 12.

Annyit ér mint halottnak csók, vagy rosszabb is. Semmit se csinált, csak még jobban begyulladt tőle a pattanás. 2 éve vettem, most találtam meg a maradékát. Általában még a rossz termékeket is igyekszem feljavítani és elhasználni, de ő a kukába jut most.

Viki-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

nagyilda

2015. június 8.

nálam vmiért működik, de valóban a nagy gyulladt típusú pattanásokat húzza csak le, nyugtatja meg. nem esik le, akárhogy forgolódom fennmarad :)

nagyilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

ffanny

2015. április 29.

Ha lehetne 0 csillagot adni akkor azt adnák. Semmire sem jó.Mivel 36 db van benne többször megpróbá
tam pattanásra, meteszerre de az égvilágon semmit sem segít.

ffanny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

tam pattanásra, meteszerre de az égvilágon semmit sem segít.

Mandula24

2014. március 5.

Nekem se jött be. Pénzkidobás volt megint.

Mandula24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Nekem se jött be. Pénzkidobás volt megint.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Régen mindig vettem ilyet. Szépen leszedte a pattanásokat. Olcsó is volt, sok tapasz is volt benne. Nem tudok többet mondani róla, egyszerűen jó ... :)))

Ms.Cat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Ella

2013. június 17.

Nekem is csak pénzkidobás volt, nem használt semmit, sőt le is pottyant, reggel keresgéltem az ágyban, mert nem is tapadt rendesen.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

pmarcsi

2013. február 15.

Én is szeretem ezt a terméket!! Nagy és gyulladt pattanásokat nekem egyetlen éjszaka alatt megnyugtatja, valamint lehúzza! Hű társam, ezért max. csillag jár neki!!

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

baamadz

2012. szeptember 11.

Nekem nagyon bevált! Nagy, piros és gyulladt akne pattanásokon is segített, ahol a többi termék sőt még gyógyszer is csődöt mondott!! Már egy éjszaka alatt csökkent a pirosság, visszament a gyulladás. Természetesen szárít is, amivel hozzájárul a pattanás kezeléséhez, eltűnéséhez. Elsősorban aknera jó, miteszerekre vannak más hatékonyabb termékek és kezelések is mint pl. az arcradír. Mindemellett az ár-érték arány is kíváló. Nagyon tudom ajánlani!!

baamadz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin