KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Hajformázók

Hajhab a göndör hajfürtökért. A szépségszalonok inspirálta innovatív Syoss Air Dry formula levegő szárította természetes végeredményt biztosít, hajszárító használata nélkül. Az eredmény hosszantartó, rugalmasan formázható göndör frizura és könnyed, ragadásmentes hatás.

dundicat

2018. október 20.

Nagyon bíztam benne, menő terméknek tűnt, de sajnos csalódast okozott :( meglepett, hogy közvetlenül a hajra kell fújni, mert bár hab, de szórófejet kapott. Ez még nem is lenne gond, de sajnos nem göndöríti szépen a hajam, könnyen loncsossá válik, nagyon keményít. Talán arra jó, hogy egy masik szerrel szepen loknissá tett, majd ejszaka elaludt frizurát kicsit rendbe vágjon, de tenyleg csak kicsit. Azt nem tartom kizártnak, hogy egy nagyon hosszú hajat picit hullámossá tenne, de tenyleg csínnyán kell bánni a mennyiséggel, mert könnyen beszáradt, betonkemény loboncos hajat eredmenyez.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.