KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 4.

Kategória:   Samponok

Syoss Ceramide Komplex hajtöredezés elleni sampon. A Syoss Ceramide-Keratin-Komplex-szel jelentősen csökkenti a töredezettséget, mélyen behatol a hajszál szerkezetébe és segít azt helyreállítani minden rétegen keresztül egészen a hajvégekig.

kamcsi28

2018. október 11.

Sajnos nekem irritációt okozott... sajnáltam mert az illata kellemes és ár érték arányba nagyon jó samponnak gondolom.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

zsoxcore

2018. szeptember 15.

Nagyon kellemes illatú termék. Jól habzott és tisztított. Nem tolta ki a hajmosások közti időt, de nem is lett hamarabb zsíros tőle a hajam. Szépen ápolt és könnyen kifésülhetővé tette a hajam.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Adrienna

2018. május 11.

Update: Le kell vonnom a maximális pontszámból legalább kettőt, mivel ez a sampon sem vált be igazán. Zsírosította a hajtövem, a hajvégeket pedig szárította.

A keratinos sampon után váltottam erre a "verzióra" és eddig jó véleménnyel vagyok róla. Szép selymes lesz a hajam a hajmosást követően és a hosszú hajam nem szárítja, mint az előző. A balzsamjával együtt használom, illetve heti egyszer a hajpakolását is felteszem.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

lemontree

2018. május 2.

Mint a legtöbb Syoss samponnal, ezzel is úgy jártam, hogy a doboz feléig nagyjából jó, utána viszont szárítja a hajam hosszát, a töve viszont jobban zsírosodik. A külső mindig megfog, de nem szeretem ennyi ideig ugyanazt a sampont használni, nem veszem újra.

lemontree
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Barabu

2018. április 5.

Észrevehetően szép fényes és puha lett tőle a hajam, és mások is észrevették. :)
Más samponnal váltva használom.

Barabu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Más samponnal váltva használom.

Julicika

2018. március 12.

A hajpakolással együtt használva nagyon jó puha lesz tőle a hajam.
De sajnos 1 nap után már kb. mosnom kell, mert eléggé zsírosítja a fejbőröm.

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

A hajpakolással együtt használva nagyon jó puha lesz tőle a hajam.
De sajnos 1 nap után már kb. mosnom kell, mert eléggé zsírosítja a fejbőröm.

Serpentina

2018. február 16.

Elég sok negatív értékelés jött a termékre, de meg kell védenem, nálam tökéletesen végzi a dolgát.
Göndör/hullámos hajúként elég nehéz megtalálni a tökéletes sampont, ami nem szárítja, “szálkásítja” a hajat.
Fél évig csak ezt a sampont használtam, és ez volt eddig az első olyan termék, amitől a hajam igazán puha és nagyon jó tartású lett. Úgy gondolom, meg is erősödött tőle,
Kevésbé törik és hullik, mint előtte.
Hajszárító nélkül használom, hagyom, hogy a hajam magától száradjon meg.
Én nagyon jó véleménnyel vagyok róla, és 1400 Ft-ért tényleg hatalmas mennyiséget kapunk.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Kevésbé törik és hullik, mint előtte.
Hajszárító nélkül használom, hagyom, hogy a hajam magától száradjon meg.

hajmanias0404

2018. január 14.

regebben hasznaltam , amikor meg nem erdekelt mit kenek a hajamra csak atmenetileg legyen szep... ez a sampon ilyen is volt tele karos mesterseges anyagokkal.. amikor atvaltottam termeszetesebb samponokra es lejott a rengeteg szilikon ami ebben a samponban volt akkor lattam mennyire csak latszat-cucc ..

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

emb1p3

2017. október 30.

Az égvilágon semmi hasznosat nem csinált, legfeljebb kissé elnehezítette a hajam,így aztán az hamarabb is zsírosodott. A fiúm fejbőrét irdatlanul kiszárította. Végül tusfürdőnek használtam el, de ha vettem volna egy üveg bort az árából, az sokkal boldogabbá tett volna, és ennyi hasznát még a hajam is látta volna, mint ennek.

emb1p3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

szivecske

2017. október 29.

Nemrossz-nemrossz, de nem győzőtt meg igazán... nagyon nyomatja a syoss ezt a "fodrásszalonból kijössz és rögtön olyan a hajad miután megmosod" minőséget de attól azért messze van... illatvilágban fodrásszalonos, de hatásban kevésbé :D újra nem veszem, max a korpásodás elleni verziót, az még érdekel....

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.