KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2011. június 7.

Kategória:   Samponok

Színvédő sampon a festett hajra, mely segít megőrizni a hajszínt a fakulástól, és intenzív csillogást biztosít.

Minara

2017. július 5.

Nem igazán védi a színt de puha tőle a hajam.

Minara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nem igazán védi a színt de puha tőle a hajam.

csemezb

2017. június 12.

Nekem elég hosszú hajam van, a csípőmig ér, ebből az is következik, hogy nagyon nem szeretnék két naponta hajat mosni. Ez a sampon nekem annyiban segített, hogy kevésbé volt zsíros a hajam tőle, 4-5 naponta is elég volt mosnom, viszont a színt egyáltalán nem védte, legalább is nem vettem észre. Az árát és a kiszerelését nézve, nekem akkor 1000 forintot megért.

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Vampir

2017. május 16.

Nem vettem észre, hogy különösebben védi a színt, csak az tűnt fel, hogy hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Vampir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

lidocain

2017. április 20.

Amikor festettem a hajam, ezt használtam. Nekem mindig baromi gyorsan ledobta a festékeket a hajam, ez a sampon ezen nem sokat javított de nem is rontott. Viszont az előző samponokhoz képest, amiket próbáltam, ég és föld volt. Mindegyik baromira szárította a hajam, tiszta szénaboglya volt utána. Ez a balzsamjával együtt használva nekem nagyon bevált, azóta is maradtam a Syoss-nál.

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Zsani2017

2017. február 10.

Régen nagyon sokat használtam, aztán rájöttem, hogy annyira nem szuper termék, mint hittem......:(

Zsani2017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

klidi

2017. február 2.

Szerintem a világ legrosszabb samponja. Ajándékba kaptam, de olyan szinten roncsolta a hajam, hogy végül a felmosóvödörben végezte.

klidi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Veracs

2017. január 21.

Szeretem, nem kopik olyan gyorsan a szín, mint a többi márka színvédő samponjaitól.

Veracs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Aquariusgirl

2016. augusztus 8.

Te jó ég, hogy ez mit művelt a hajammal........ valamilyen sugallat miatt összekevertem a piros Gliss kur maradékával és a koktélt hígítva mostam hajat. Még szerencse, hogy volt benne Gliss Kur, nélküle vszeg most kopasz lennék. Ugyanis olyan szinten gubancos lett a hajam, (mivel a mosás során kipotyogott hajszálakat konkrétan belecsomózta a többibe, tiszta raszta-fejem lett), hogy a végén ki kellett tépnem a hajamból a csomókat. Bele sem merek gondolni, mi történt volna, ha csak magában próbálom ki..

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Nancika

2016. június 20.

Jelenleg a Syoss Oleo Intense Hajfesték ragyogó vörös árnyalatát használom, ami sajnos viszonylag hamar kopik (szerencsére teljesen természetes árnyalatokat vesz fel közben). Az egyetlen mód, hogy ne dobja ki a színt egy-két héten belül, hogy ezzel a samponnal mosok hajat. Viszont az igaz, hogy nagyon komoly ápolás és táplálás kell emellé a sampon mellé a hajamnak, mert különben szárít egy kicsit. Ezen kívül szerintem teljesen rendben van. Ár-érték arányban kérdéses, viszont ezt az árnyalatot szeretem (mármint a festéket), és miatt nincs más választásom. Arra, hogy ezt a színt tartsam, pont ideális. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Sultana

2016. május 30.

Tényleg van ebben a márkában valami professzionális, ez a sampon is nagyon jó.
Mindig felfrissül a hajszínem mosás után, kellemesen habzik, tényleg gyönyörű élénk lesz tőle a vörös hajam! Az enyémet egyáltalán nem szárítja.

Sultana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Tényleg van ebben a márkában valami professzionális, ez a sampon is nagyon jó.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.