KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: katabokfi, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó színek és csillogás, természetes és festett hajra. Ideiglenes intenzív hajszínező - akár 8 hajmosásig tart.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nagymarti06

2018. november 12.

Miután megvettem és itt elolvastam a véleményeket, akkor jöttem rá, hogy ennek dobozban kellett volna lennie használati utasítással, talán még kesztyűvel is, de a dm-ben csak a tubust árulták... Első pár használat után szerintem látszott egy minimális hamvasítás (szőke árnyalat), de van egy pont, ami után nem segít. Még samponos mosás után is megmarad a szaga egy napig. Nekem nem szárított, sőt puha lett tőle a hajam.

nagymarti06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

szeszti

2018. november 7.

Festett vörös a hajam, hajszínfrissítésnek vettem meg ezt a színezőt. Kb 1200 ért vettem akcióban a Rossmannban, és már 3x használtam, de még mindig megvan kicsit kevesebb, mint a fele:) Nagyob szép árnyalatot ad a hajnak, szép vöröses:) Nem annyira tartós, nekem biztos nem tart ki teljesen 8 hajmosásig, fokozatosan kopik, de a vörös színek amúgy is hamar kopnak:) Könnyű használni, én kesztyű nélkül viszem fel, (bár tudom, hogy helytelen), de így sem fogja meg az ujjaimat, meg semmit.
Ami külön óriási plusz pont: nagyon puhává varázsolja a hajamat:)

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Ami külön óriási plusz pont: nagyon puhává varázsolja a hajamat:)

sandyh

2018. november 3.

A paltina árnyalat volt meg. Nagyon maximum egy kis hamvasságot adott, de azt sem hiszem.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

random

2018. november 3.

én a feketét vettem meg. a célnak megfelelt, besötétítette a hajamat (amin nődögélt le szépen egy sötétszürke hajfesték...) annyira, hogy fekete legyen, de elég "áttetsző" volt ahhoz, hogy ne legyen természetellenes az eredmény (mert egy valódi tintafeketétől betegesen sápadtnak nézek ki). hamar kikopott, és egy kicsit jobban hullott a hajam a használata után mint szokott, de nem annyira (mondjuk hullik ez a vacak anélkül is). mindenesetre nem újravevős.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

gbetti

2018. október 31.

Két festés között, színfrissítésként használtam. Jég szőke hajamat besárgította a platinum árnyalat. A használata óta csomókba hullik a hajam. A használati utasítását a netről kellett letöltenem mert a Rossmannba a kis doboz nélkül voltak kirakva....

gbetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

edusi

2018. október 19.

Barnát vettem meg, a tövét festékkel szokták festeni a végére színezőt húznak.Na ez úgy kiszárította a hajamat, hogy lehetett egyből hajat vágni...

edusi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Misa

2018. október 17.

A platinát vettem meg, hamvasításra. Szőkített hajam van, alig észrevehetően tompította a vöröses árnyalatot. Kevésbé volt hatékony, mint egy sima lilasampon. Próbáltam nedves, majd száraz hajra is, megadott ideig fennhagyva, majd még tovább is. Sajnos nem hozta a várt hatást. Ezen kívül borzasztóan zsírosítja a hajamat, pedig a hajtövekre nem is tettem belőle.
Összességében nem éri meg sem az árát, sem a macerát, ennyit a balea hamvasító pakolása is tud.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Orchydea

2018. szeptember 23.

A rézvörös árnyalatot vettem meg. Ugy gondoltam hogy lassan fokozatosan az aranyszőke hajamat kicsit atszinezem vele vörösre. A dobozon a szin nagyon szép sötét réz vörös.( nem piros mint a Magyarországon forgalmazoton) Nagyon hasonló a saját szinemhez, ezért gondoltam nem lőhetek vele mellé. Hát elég távol áll a kapott eredmény a a dobozon lévő szintől. Fél órát hagytam rajta ahogy irja de inkább narancssárgás lett mint rezes.Az ápoló hatása elég jó, puha utána a hajam. Probálkozok vele még, Elhasználom de ujra venni nem hiszem hogy fogom.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Szilvi0104

2018. szeptember 13.

Nyáron nagyon kiszőkült festett világos aranyszőke hajam,szinte platinaszőkére.5 percet hagytam a meleg szőke árnyalatát a hajamon és nagyon szép lett!Épp olyan,mint amire vágytam,1-2 árnyalattal sötétebb intenzív arany árnyalatú.

Szilvi0104
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

BoszorLany

2018. augusztus 29.

Világos szőke szőkített hajam van, eddig 1x használtam és nagyon szépen elfedte a csibe sárga árnyalatot, nem lett lila a hajam, nem töredezik, sőt még puha is lett tőle. Úgy döntöttem hogy ezt a terméket fogom használni 2 szőkítés között mert ez nem roncsolja a hajat és a sárgaságot is eltünteti. Nekem Schwarzkopf S 4.5ph bounce care silver shampoo-nom van. Elég erős silver sampon így sokáig kitart ez a syoss toner.

BoszorLany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Hidratálók: PEG-8, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.