KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: katabokfi, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó színek és csillogás, természetes és festett hajra. Ideiglenes intenzív hajszínező - akár 8 hajmosásig tart.

DaisyAv

2018. július 14.

Elolvasva az itteni pozitív véleményeket vettem meg a platina árnyalatot, most akciós a rossmann-ban, 970.- mindössze, gondoltam, ha nem válik be, akkor is megér ennyit. Nagyon kellemes csalódás azt kell mondanom. A hajam olyan 9-es színmélységű, bézs-természetes szőke. Gyönyörű platina árnyalatot adott neki, nem durva, inkább olyan, mintha vékony, platina melírcsíkok lennének benne. Kicsit macerás a felvitele, szerintem túl vizes volt a hajam, nem nagyon tudtam felhabosítani, legközelebb erre odafigyelek. Öt percig hagytam rajta, majd megmostam a schauma kék samponjával, ezután Kallos keratinos pakolást tettem fel, 20 percig, majd erre jött Kallos hajápoló spray és hajvégápoló olaj. Szép a hajam, a színe is, állaga is puha, selymes. Lapocka alá ér és ahogy látom, kb. 4-5 alkalomra lesz elég. A tartósságról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de ha 4 hajmosásig elég, akkor már megérte. Ajánlom és újraveszem.

DaisyAv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

UnicornsOfLove

2018. július 10.

Én a mélybarna árnyalatott vettem, azt hiszem így hívják. A deep brunette ha jól emlékszem. Ezen kívül volt még egy meleg barna is. Alapvetően világosbarna a hajam, mondjuk. Kb tíz centit már lenövesztettem, felül egy olyan 7-es színmélység, alul meg még festett barna, ami rendszerint kirezesedik. Igora 7.1-el festem hozzá az alját egyébként. Ennek a bemosónak a pozitívuma, hogy hamvas szerű színt ad, elég öt percig is fent hagyni, ha csak egy kis frissítésre van szükség. Én így tettem, de még így is sötét lett. Hamar is kopik, ami esetemben nem volt baj. Mindenesetre a termék maga jó, nem sok bemosó van barna hajra, ami tényleg ki is kopik. Szerintem mindannyian ismerjük az ilyen "24 hajmosásig tart" Palette, Casting creme gloss stb "hajszínezőket". Viszont amiben oxi van, akár csak 3-as, az sosem fog eltűnni a hajból... Csak kopik, de ugyanolyan már nem lesz, mint festés előtt.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

iloveyoued

2018. július 9.

Félve vettem meg, akkor még egy véleményt sem találtam róla. A képen lévő platinumot használtam. Meglepően jó! Nagyon jól hamvasít,felkenve kicsit ijesztően kékes-lilás a cucc, de nem kell félni,egy kevés lila/kék sem lesz a hajban,hanem az eredmény nagyon szép hamvas korona😊 nekem mintha puhább és fényesebb is lenne a hajam tőle, ez plusz pont. Két hajfestés között életmentő lehet,de egyetlen negatívuma,hogy nekem max 3-4 hajmosásig szép, utána lekopik, de legalább egyenletesen is kopik:) Jó barátok leszünk 😊

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Virdzsusz1107

2018. július 8.

Ma sikerult beszereznem a DM-ben(gyors hamvasítás volt a cél) , és egy elég sikeres döntésnek mondanám. Nedves hajra kell felkenni, 20-25 perc hatóidő, kiöblítés és voilááá : sárga arnyalatoktól mentesült puha haj! :) az illata meglepően finom, egyszerűen használható, nem csöpög, ha hosszútávon is beválik újra veszem!

Virdzsusz1107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Hidratálók: PEG-8, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.