KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: katabokfi, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó színek és csillogás, természetes és festett hajra. Ideiglenes intenzív hajszínező - akár 8 hajmosásig tart.

Szilvi0104

2018. szeptember 13.

Nyáron nagyon kiszőkült festett világos aranyszőke hajam,szinte platinaszőkére.5 percet hagytam a meleg szőke árnyalatát a hajamon és nagyon szép lett!Épp olyan,mint amire vágytam,1-2 árnyalattal sötétebb intenzív arany árnyalatú.

Szilvi0104
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

BoszorLany

2018. augusztus 29.

Világos szőke szőkített hajam van, eddig 1x használtam és nagyon szépen elfedte a csibe sárga árnyalatot, nem lett lila a hajam, nem töredezik, sőt még puha is lett tőle. Úgy döntöttem hogy ezt a terméket fogom használni 2 szőkítés között mert ez nem roncsolja a hajat és a sárgaságot is eltünteti. Nekem Schwarzkopf S 4.5ph bounce care silver shampoo-nom van. Elég erős silver sampon így sokáig kitart ez a syoss toner.

BoszorLany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

ancsibancsi

2018. augusztus 26.

Tegnapelőtt használtam először. Középbarna hajam van eredetileg, nincs festve, a sötétbarna árnyalatot vettem meg. Mindig unalmasnak találom a hajszínem, barna, de olyan semmilyen. Régen indigóztam, előtte még évekkel festettem, aztán meguntam és nem volt kedvem szarakodni vele, így teljesen szűz hajra vittem fel. Azt kell mondjam, meglepett, utálom a syoss termékeket, de ezzel kellemesen csalódtam, bár így sem kaptam kedvet a többihez. Az ára kedvező, a hátközépig érő hajamra kb. harmad tubus fogyott el, szerintem még kétszer elég lesz. A hajamat nagyon nagyon szépen és egyenletesen befogta, 30 perc elteltével mostam le. Szép mélybarna árnyalatot és puha hajat kaptam. Szerencsére nem hullott a hajam a használat után, még csap sprőd sem lett a hajvégem,sőt...Kíváncsi leszek mennyire gyorsan fog kikopni, de egyelőre én teljesen elégedett vagyok vele. Ugyanakkor ha 2-3 hetente kell felvinni, még akkor is megéri. Nem csöpög a hajamról, nem fog össze semmit sem. A bőrről is könnyen lejön és simán gumikesztyűs kézzel is be lehet masszírozni, nem kell ecsettel pepecselni sem.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

nojesz

2018. augusztus 26.

Én a Color Toner barna árnyalatát vettem, sosem volt festve a hajam és nem is szerettem volna azonban elkezdett pár őszhajszál megjelenni így gondoltam kipróbálok egy hajszínezőt hátha legalább minimális szinten eltűnteti.
Nos 20-25 percig hagytam rajta, de semmit sem használt. fényes lett a hajam és csillogó egy minimális szinten világosabb is mint az eredeti, de tulajdonképpen arra amire vettem és ajánlja, semmit sem használt.

nojesz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Sheila

2018. augusztus 23.

A feketét próbáltam ki, mivel a kékesfeketére festett hajszínem mindig elég gyorsan fakul, bármivel festem (próbáltam már a legolcsóbbtól a legdrágábbig, de mindegyik festék engedte a színét). Így szerettem volna 2 festés között felfrissíteni kicsit a fekete színt, és mivel minden hajszínre árulnak színező samponokat, csak feketére nem (nyilván) ezért megörültem ennek a terméknek. Hajmosás után a vizes, törülközövel megtörölt hajra vittem fel kézzel, alaposan beledolgozva. Elég könnyen eloszlott, az állaga olyan mint egy krémes hajápoló. Viszont itt jegyezném meg, hogy a kesztyűt nem felvenni ennél a pontnál hiba volt, mert bár nagy nehezen lejött a bőrről, de alig tudtam levakarni, szóval fog ez rendesen. Kb 20 percet hagytam rajta, majd újra megmostam samponnal + balzsam. A hajam már lemosáskor érezhetően puhább volt. A fedése nem 100%-os (ezt egy színezőtől eleve nem vártam el), de a fekete színt szépen felfrissítette, élénkebbé tette, a hajam puha és szép csillogó lett. Összességében véve - bár a bekenés-lemosás picit macera - elég jól bevált a célra.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

CocoBellemare

2018. augusztus 20.

A szokásos Casting creme gloss helyett vettem meg, tetszett, hogy nem kell kevergetni és sok is van benne. Mindenképpen ki szerettem volna próbálni. A fekete árnyalatot vásároltam meg. Törölközőnedves ("gyengéden megmosott :D ) hajra kell rákenni, 20 percig rajta hagyni. A sűrű, atomfekete krémet könnyű eloszlatni a nedves hajon, viszont jól jön egy harmadik kéz, aki adagolja a krémet a kézbe, így két kézzel hamar fel lehet vinni a festéket. 20 perc hatóidő után könnyen kimosható. Az eredmény: kb 2 centis középbarna lenövésemet (a hossza fekete festett) nem fogta be teljesen feketére, viszont nem zavaró. A bőrről teljesen lejön. Öblítés után semmilyen balzsamot nem alkalmaztam, csak megmostam egyszer samponnal. Hihetetlenül csillogó, fényes és puha lett a hajam. Felfrissítette a fekete festett színt és a töve sem olyan éles, inkább természetes fekete. Fogom még újra venni néha, de maradok a Casting creme glossnál.
4 csillagot kap, mert teljesen nem fed.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

4 csillagot kap, mert teljesen nem fed.

Szofijaa

2018. augusztus 20.

Fekete árnyalatot vettem meg, eredetileg is sötétebb hajam, csak őszülni kezdtem. Egy kis szünetet akartam tartani a festések között. Sajnos ettől is hullott a hajam és bár a kádat szépen befogta, a hajamon csak valami sárgásan csillogó rondás barna színt eredményezett. Egyáltalán nem fogja be az ősz hajszálakat, nem is értem miért hittem el...Tehát aki őszes hajszálakra szánja, ne vegye meg.

Szofijaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

somogyieszti

2018. augusztus 15.

A Plantina árnyalat az eddigi legjobb hamvasító szőke hajra, amit próbáltam! Bátran ajánlom, de nekem úgy vált be hogy a leírással ellentétben, nyugodtan lehet a hajon hagyni 5-10 percig.

somogyieszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ejszakaikoboldmaki

2018. augusztus 8.

Emlékeim szerint nekem a Syoss termékek nem jöttek be (valószínűleg sampont/ balzsamot próbáltam), ezért hanyagoltam a márkát.
Viszont megláttam a boltban ezt, és gondoltam teszek egy próbát, mostanában kerülöm a hajfestést, mert eléggé hullik a hajam és kevés van, remek alternatívának tűnt.
Leírás szerint használtam, pont 5 percig hagytam a hajamon. Szerencse, hogy nem akartam ráhúzni az időt, mint a szőke festékekkel tettem általában ( szívja le szépen, ne legyen sárga...), mert lemosás közben ujjnyi hajtincsek úsztak a lefolyóba. Még rendes hajfestékkel sem jártam sosem így, frászt kaptam.
A színe vagy tartóssága innentől kezdve nem is érdekel, repült a kukába.

Ejszakaikoboldmaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

A színe vagy tartóssága innentől kezdve nem is érdekel, repült a kukába.

DaisyAv

2018. július 14.

Elolvasva az itteni pozitív véleményeket vettem meg a platina árnyalatot, most akciós a rossmann-ban, 970.- mindössze, gondoltam, ha nem válik be, akkor is megér ennyit. Nagyon kellemes csalódás azt kell mondanom. A hajam olyan 9-es színmélységű, bézs-természetes szőke. Gyönyörű platina árnyalatot adott neki, nem durva, inkább olyan, mintha vékony, platina melírcsíkok lennének benne. Kicsit macerás a felvitele, szerintem túl vizes volt a hajam, nem nagyon tudtam felhabosítani, legközelebb erre odafigyelek. Öt percig hagytam rajta, majd megmostam a schauma kék samponjával, ezután Kallos keratinos pakolást tettem fel, 20 percig, majd erre jött Kallos hajápoló spray és hajvégápoló olaj. Szép a hajam, a színe is, állaga is puha, selymes. Lapocka alá ér és ahogy látom, kb. 4-5 alkalomra lesz elég. A tartósságról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de ha 4 hajmosásig elég, akkor már megérte. Ajánlom és újraveszem.

DaisyAv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Hidratálók: PEG-8, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.