Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: katabokfi, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajfestékek

Ragyogó színek és csillogás, természetes és festett hajra. Ideiglenes intenzív hajszínező - akár 8 hajmosásig tart.

Ár: 1000,- Ft , Eladó: lauraszolloskei
Állapot: Egyetlen egyszer, egy borsónyi mennyiséget próbáltam ki belőle , Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással lehetséges, vagy személyes átvétel esetén készpénzben, amennyiben postázni szeretnéd, a postát állom :)
Akara

2019. január 23.

Én a Platinumot vettem meg a festett szőke hajamra (Syoss hajfestékkel van festve).
A pakolásokkal ellentétben ez tényleg(!) hamvasít, méghozzá nagyon hatékonyan, és nem is szárít. Viszont nekem sosem sikerül egyenletesre az eredmény, sokszor járok úgy, hogy néhány foltban belilul, illetve akadnak olyan foltok is, ahol nem fogja be a hajam. Hiába kísérleteztem nagyon sok módszerrel a felvitel sorá, és mindig egyenletesre sikerült az eredmény. Nemcsak ott különbözik az elért eredmény, ahol eltérő festékekkel volt festve (sajnos csak egy éve váltottam a jelenlegi festékre), mert az kivédhető egyszerűen (amelyik kevésbé reagál, oda előbb teszem fel 5 perccel). Sajnos így nekem ez nem jó megoldás. Talán ha homogénebb lesz a hajam minősége, újra elkezdek kísérletezni vele, addig viszont próbálkozom mással, a vízben feloldandó folyadékok talán egyenletesebbek lesznek. Ami még nagyon zavaró benne, az a szaga. Valami rettenetes szúrós virág és fémes illat keveredése. Ráadásul lemosás után, sőt még szárítás után is érződik, párásabb levegőben újra elő jön. Pedig használok még utána is más erős (és jó) illatú termékeket.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

carmenxo

2019. január 6.

Deep Brunette árnyalat
Barnára visszafestett szőkét növesztek le 1 éve. Már régóta nem festegetem így eléggé kopott rezes lett. Festeni semmiképp nem akartam így színezőket próbálgatok. Nagyon jó termék, krémes állagú, és a színező samponokkal ellentétben nem szárít. A színe szép sötétbarna, van egy kis meleg beütése de nem totál vöröses undormány aminek nagyon örültem. Az egyetlen problémám vele hogy másnapra a hajvonalamnál egy csomó pici, a homlokom tetején meg egy bazinagy gyulladt pattanás jelent meg ami tuti hogy ettől van. Úgyhogy így csak hármas, hiába jó, így nem fogom többször használni:(

carmenxo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Deep Brunette árnyalat

tina0825

2018. december 28.

A platina árnyalatot vettem meg a természetes szőke hajamra. A krém nemcsak, hogy egy kicsit sem változtatott a hajszínemen, de 5 (!!!) nap és 4 (!!!) hajmosás után is érezhető a rettentően kellemetlen szaga a hajamon. Pénzkidobás és hatalmas csalódás.

tina0825
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Briebalogh

2018. december 14.

Két tubussal vettem tegnap a melegbarna árnyalatból, mivel elég sok és hosszú hajam van. Végül csak egy 3/4 tubusnyit kellett felhasználnom, aminek nagyon örültem. Viszont a világos vörös hajamat nem fogta be. Ellenben szép fényes és puha lett. Mindenesetre az eredeti céljának nem felelt meg.

Briebalogh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

Zoi

2018. december 3.

Először barnát vettem, majd feketét, a használati utasítást követve használtam és teljesen elégedett vagyok az eredménnyel. Szép lett a színe, egyenletesen kopott ki, jól esett egy kis változatosság :)

Zoi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. november 25.

Enyhén hamvasít, de nem túl feltűnően. Szaga van, és eléggé megmarad a hajban. Frissen szőkített a hajam, és nem sokat kezdett vele. Nem ajánlom.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 25.

nagymarti06

2018. november 12.

Miután megvettem és itt elolvastam a véleményeket, akkor jöttem rá, hogy ennek dobozban kellett volna lennie használati utasítással, talán még kesztyűvel is, de a dm-ben csak a tubust árulták... Első pár használat után szerintem látszott egy minimális hamvasítás (szőke árnyalat), de van egy pont, ami után nem segít. Még samponos mosás után is megmarad a szaga egy napig. Nekem nem szárított, sőt puha lett tőle a hajam.

nagymarti06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

szeszti

2018. november 7.

Festett vörös a hajam, hajszínfrissítésnek vettem meg ezt a színezőt. Kb 1200 ért vettem akcióban a Rossmannban, és már 3x használtam, de még mindig megvan kicsit kevesebb, mint a fele:) Nagyob szép árnyalatot ad a hajnak, szép vöröses:) Nem annyira tartós, nekem biztos nem tart ki teljesen 8 hajmosásig, fokozatosan kopik, de a vörös színek amúgy is hamar kopnak:) Könnyű használni, én kesztyű nélkül viszem fel, (bár tudom, hogy helytelen), de így sem fogja meg az ujjaimat, meg semmit.
Ami külön óriási plusz pont: nagyon puhává varázsolja a hajamat:)

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Ami külön óriási plusz pont: nagyon puhává varázsolja a hajamat:)

sandyh

2018. november 3.

A paltina árnyalat volt meg. Nagyon maximum egy kis hamvasságot adott, de azt sem hiszem.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

random

2018. november 3.

én a feketét vettem meg. a célnak megfelelt, besötétítette a hajamat (amin nődögélt le szépen egy sötétszürke hajfesték...) annyira, hogy fekete legyen, de elég "áttetsző" volt ahhoz, hogy ne legyen természetellenes az eredmény (mert egy valódi tintafeketétől betegesen sápadtnak nézek ki). hamar kikopott, és egy kicsit jobban hullott a hajam a használata után mint szokott, de nem annyira (mondjuk hullik ez a vacak anélkül is). mindenesetre nem újravevős.

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Hidratálók: PEG-8, Sucrose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajszínező összetevő. Elsősorban hajfestékekben találkozhatunk vele.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.