KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. március 14.

Kategória:   Hajfestékek

Az új Syoss Cool Blonds hajfestékek segítségével a legújabb trendeknek megfelelően hideg tónusú, szürkés árnyalatú szőke hajszín érhető el, szalon minőségben. A 2in1 technológiának köszönhetően egyszerre világosítja a hajat akár 4 árnyalattal és kölcsönöz neki hideg tónusú platina árnyalatot - mindkettőt egy lépésben.

Burya

2018. április 19.

UPDATE:
El kell vennem a maradék csillagát (2-ből), és még azt az egyet is soknak érzem. Nem azért, mert nem szőkít. Szőkít. És a szín is olyan, amilyet ígér. Azért pontozom le, mert közel 15 éves hajfestő ámokfutásom során még egyetlen termék sem tette tönkre ilyen szinten a hajam, mint ez. Mostanában elég sok mindent rákentem, de szerencsére jól bírja, szépen szőkült. De mikor ezt rákentem... hát most nem túlzok, ha azt mondom, hogy olyan, mint a cirokseprű. Eddig puha volt és fényes, most a fele már letört, a maradék pedig katasztrofális állapotban van. Még a Syoss szőkítő sem tette tönkre ennyire két éve, pedig annak sem örült a hajam. Még az a mázlim, hogy már levágtam a derékig érő szép hajam (ezért is mertem kísérletezni, mert inkább most vágjam tönkre, amikor még rövid), és megvannak a praktikáim, hogy a meggyötört hajat hogyan rázzam helyre, legalább elviselhető állapotúra. Összességében ez a termék katasztrófa, senkinek nem ajánlom, mert ugyan a szín olyan, amilyet ígért, de amennyi pénz és könny rámegy utána a különböző hiperszuper hajápoló szerekre, annyiból már megcsinálja ezt a színt fodrász is, csak az után legalább marad hajatok...

Sötétbarnából tartok épp a hamvas sötétszőke felé, jelenleg a természetes vöröses szőke fázisban vagyok. Hamvasító ugyan segít rajta, de csak ideig-óráig, ezért gondoltam, kipróbálom ezt. Valóban erőteljes vegyszerszaga van, de kibírható (azért az ablakot erősen javasolt kinyitni). Szépen világosít, habár nekem szokás szerint a tövétől számított 5 cm-t jobban világosította, hiába a tövét festettem utoljára, így mikor megvolt a teljes procedúra, a maradék fél tubusnyit felkentem csak a hajam hosszára. Két észrevétel: az egyik, hogy vállig érő hajhoz kell két teljes doboz, hogy egységesen el lehessen oszlatni + maradjon egy kisebb mennyiség korrigálni az esetleges egyenetlenségeket. A másik, hogy MINDIG vegyétek fel a kesztyűt! Mivel nekem alapvetően épp csak a vállamig ér a hajam és csak a hosszára kentem fel második körben a maradék festéket, gondoltam úgyis gyorsan megleszek vele, minek bontsam ki a másik kesztyűt is... Aha... 15 másodpercig nem is volt gond, viszont utána szó szerint lemarta az ujjaimat, fehérre, még pezsgett is a bőröm, kissé ijesztő volt. Ezt leszámítva szépen teszi a dolgát, a végeredmény valóban hamvas (még a rezes alapszínen is), viszont érdemes elgondolkozni rajta, hogy mégis miféle kemikáliát kenegetünk a hajunkra, ami ilyen szinten maró hatású. 15 éve festem a hajam, egyszer-kétszer előfordult, hogy gyors korrigálást kesztyű nélkül iktattam be, de ilyen még nem volt, hogy másodperceken belül szétmarta volna a cucc a kezemet. Egyszeri világosításra jó volt, de többet biztosan nem kenem a hajamra.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

UPDATE:

dinnyus

2018. március 29.

Szuper festék, én is első sorban a sárgás szín eltüntetése miatt vettem, mivel az előzőleg használt szőkítő nem világosította ki eléggé. A színe pont olyan lett, mint a képen, és engem az erős szaga sem zavart annyira nyitott ablak mellett 🙂

dinnyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

tumon

2018. március 28.

Én csak a hajam sárgás beütése miatt vettem meg, hátha tompít rajta valamit. 20 percet hagytam csak rajta, így pont tökéletes lett az eredmény....se nem sárga, se nem szürke :)
Lenövés nem volt még, így azt nem tudom akkor hogy teljesít.
Tényleg büdi :(

tumon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Lenövés nem volt még, így azt nem tudom akkor hogy teljesít.
Tényleg büdi :(

tottyhoe

2018. március 4.

Az eddigi legjobb festék,amit valaha használtam.
Pont azt adja,amit ígér; hideg,paszteles árnyalatú szőke lett a végeredmény,és szenzációsan puha volt festés után a hajam!
Bár a szaga meglehetősen erős,fullasztó,de ezért nem vonok le csillagot.

tottyhoe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Az eddigi legjobb festék,amit valaha használtam.
Bár a szaga meglehetősen erős,fullasztó,de ezért nem vonok le csillagot.