KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

tothkatalin0809

2017. január 11.

Eddig 2x próbáltam ki. Először a karamell barnát, amitől vöröses barna lett az amúgy sötétszőke, barnás hajam. Másodjára a mézszőkét, annak az eredménye elfogadható volt, de semmi köze nem volt a mézszőkéhez. Sötétedett, kicsit lett csak vöröses, de mikor újraszíneztem vele, akkor elég vöröses lett. Az ősz hajszálakat egyik se fogta be igazán, max 1-2 hajmosásig.

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kittidbs

2017. január 7.

Az előző hajszínezőmtől borzalmasan hullott a hajam, a színét sem tartotta meg úgy, ezért elkeseredésemben erre esett a választásom.
Abszolút nem bántam meg! A hajhullást mérsékelte, a felvitel és a fedés csodálatos, a szín nálam nem fakul, a balzsam csodát tesz. Mindenképp újraveszem. 😄
(Málnavörös)

Kittidbs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

(Málnavörös)

NSKYW

2016. december 18.

Tegnap használtam a vaníliaszőke árnyalatot a festett barna hajamra. Szőke nem lettem, csak enyhén világosította a hajamat. A hajam viszont puha és fényes lett, de nem hullott tőle.

NSKYW
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Melszi

2016. október 25.

Ombre hajamra vettem meg a Praliné barna színét. Nagyon vöröses volt szőkítés után a hajam és nem tetszett, tovább szőkíteni pedig nem szerettem volna, mert így is eléggé tönkretette a szerkezetét. Szerettem volna eltüntetni a vörös árnyalatot a hajamból, de tudtam ez nem lesz könnyű feladat. A Glamour napokon kedvezményesen ezt a festéket vettem meg. Csodát tett a hajammal. Nagyon szépen befedte a vöröses hajszínt (persze egy kis lila pigmentet kevertem hozzá) és érezhetően javult a hajam minősége. Újra fogom vásárolni.

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Annuusss

2016. július 20.

Szep-szep,tartos is de..... Nekem is csomokban hullik a hajam.... Alig van mar hajam, teljesen ketsegbe vagyok esve hogy meddig fog meg ilyen nagy mertekben hullani... Mar 1 honapja festettem, es nem azonnal kezdett el hullani ra kb 1 hetre... Azt hiszem soha tobbet! Eddig nem volt problemam a syoss hajfestekekkel, nem ertem mi lehet a baj?!

Annuusss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 20.

Dorothy75

2016. július 14.

Már régen szerettem volna kipróbálni ezt a terméket,de számomra nagy csalódás volt.Az illata szuper,a felvitel rém egyszerű,a balzsam fenomenális.Viszont...túlzás nélkül mondom,csomókban hullott a hajam tőle....nem váltottam sampont,sem balzsamot,sőt annyira megrémültem,még vérvételre is elmentem(azt hittem valami komoly problémám van)de semmi gond,erre a "szuper" termékre reagáltam így sajnos.Kár érte,de nekem még ingyen sem kellene legközelebb!

Dorothy75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Audrey21

2016. július 10.

A sangria vörösből használtam el egy pár dobozzal. A színe gyönyörű, de hamar és csúnyán kopik. A hajam is jobban tört mikor ezt használtam. Nehéz jó vörös hajfestéket találni és ez határozottan nem az

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Aeris

2016. június 11.

Fantasztikus termék! az elrontott, majd kiszőkített hajamra használtam, ami finoman szólva is lestrapált volt. Az amit ígér, szép egyenletesen befogta a hajam és gyönyörű fényt is adott neki, hajpakolással megspékelve teljesen egészségesnek tűnik, ami fantasztikus eredmény. A sárgabarack rézvörös árnyalatot használtam, gyönyörű, természetes hatású lett a végeredmény. Egészen biztosan újra fogom venni!

Aeris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Elkofen

2016. június 2.

Én a 7-67 fahéj rézvörös árnyalatot választottam a szőkésbarna hajamhoz. Nincs még ősz hajszálam, de szerettem volna valami olyan hajszínezőt kipróbálni, ami nem sötétíti a hajamat, hanem csak vöröses lesz tőle. Ez az árnyalat tökéletes választás volt, mert valóban szép világos vörös lett és egy árnyalattal sem lett sötétebb a természetes hajszínemnél. Pont valami ilyesmit kerestem. Tehát nem lett mű-piros és sötétvörös sem. Eddig a Palette színezősamponjával próbálkoztam, de az körülbelül 2 árnyalatot sötétített a hajamon.
A Syoss jó választásnak bizonyult és biztosan újra veszem ezt az árnyalatot. A balzsamja is szuper. Nagyon szép fényes maradt a hajam és extra hajhullást sem tapasztaltam. A hajhullástól pedig nagyon félek, mert ősszel rengeteg hajam kihullott a stressztől. Ez a hajszínező nem okozott hullást, de amúgy a korábbi hajszínezőimnél sem volt ilyen baj.
Már lassan 1 hónapja festettem, de alig változott. Szépen lassan kezd kikopni és kissé világosodott is. Erre számítottam és kb. ennyit várok egy ammóniamentes hajszínezőtől. Számomra tökéletes.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

zsirmik.anita

2016. június 1.

10 éve festek hajat,de így még nem jártam...foltosra fogta be a kókusz szőke...pfff...soha nem fogok venni többet,de ezt a márkát sem

zsirmik.anita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.