KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszínező 6-1 Praliné Barna
Ár: 900 Ft , Eladó: hydroponic
Állapot: Vadiúj, bontatlan, eredeti (dm-ben vásároltam), vonalkód, sorszám., Helyszín: Budapest, fizetés: Bp.-en bárhol

canimbenim

2017. július 19.

Azt hiszem jeges kávé vagy kakaó árnyalatot vásároltam. Gyönyörű szép szín,fel is kentem, lemostam aztán közel se volt olyan mint a dobozon. Mondjuk ez általában mindig így van kivéve a feketét. Na mindegy,lett egy ilyen vöröses barna színe a hajamnak. 2 hajmosás,aztán vöröses világos barna lett belőle. És azóta hullik a hajam de nagyon. Előző hajszínezőmnél nem volt ilyen probléma.( Palette color shampoo) tehát vissza is tértem ahhoz.

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

esztiby

2017. június 20.

Hónapok óta használom a chilis csokoládébarna árnyalatot, nagyon bevált, jó a fedése, könnyű használni.

esztiby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Rebeka020

2017. június 19.

Szeretem! :)

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Szeretem! :)

Chrissy

2017. június 15.

Először hajfestékként vettem meg ezt a terméket, annak hittem, illetve a doboz tetején, a fedélen az szerepel, hogy az is. A doboz oldalán vagy a hátán már színezőt írnak...engem sikerült megtéveszteni, mert nem vagyok gyakorlott otthoni hajfestő. A barátnőm vette észre a hibát, még a festés megkezdése előtt, és mivel volt otthon hidrogénje azzal keverte ki a dobozban lévő festéket, nem pedig a csomagban lévő színelőhívóval. A tövem sötétszőke volt, azt nem szívta le rendesen, kicsit rezes maradt és sötétebb, viszont a hajam hosszát, ahol eleve festett és világosabb is volt a szín nagyon szép árnyalatúvá tette. A Kókusz Szőke árnyalatot használtuk. Gyönyörű egyébként...
Legközelebb a Syoss Oleo 12-00-t vettem, az lightener, csibesárga lettem tőle. Azon nyomban rongyoltam le a drogériába keresni valamit, amivel helyrehozhatom és akkor jutott eszembe ez a Kókusz Szőke, hogy ha már le van szívva a hajam és visszapigmentáljuk ezzel, akkor akár még szép is lehet és mivel ez csak színező talán nem roncsolódik szét a hajam annyira.
Bevált. Gyönyörűen kiszőkültem, kiütötte a csibesárga színt és szép, hideg árnyalatú, nagyon világos szőke lettem. Platina. Ez volt a cél, úgyhogy elégedett vagyok. Azt viszont nem tudom, hogy legközelebb hogyan tovább, mert önmagában ez nem elég, nem világosít eleget, a lightenerrel együtt meg elég macerás, hosszadalmas a használata és nyilván nem is kíméletes...
4 csillagot adok a megtévesztő elnevezés miatt. A szín maga egyébként gyönyörű és a hajam is károsodás nélkül megúszta a szőkítő procedúrát.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. június 11.

Nekem 1 mosás után olyan szinten kifakult,hogy az hihetetlen..mintha csak filctollal átszíneztem volna a hajam,úgy néztem ki.
Egyetlen pozitívum a balzsam,iszonyat puhává tette a hajamat.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 11.

Egyetlen pozitívum a balzsam,iszonyat puhává tette a hajamat.

nelossel76

2017. május 31.

A jeges szőke árnyalatot használom, ami ultra hamvas hatást és csillogást ad a hajamnak. Viszonylag tartós is, kb. a 3. héten kezdett kopni a színe és fénye. Nem szárított úgy, mint egy hajfesték, kicsit talán rugalmasabb is a hajam állaga tőle, így biztosan újraveszem. Szőkéből nincs nagy színválaszték, szeretnék valamivel sötétebbet, de nem találtam.

nelossel76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Melszi

2017. május 29.

Korábban 5 csillagot adtam.. De most frissítem a bejegyzésem, a lila árnyalatát vettem, ami 2. hajmosásra ki is jött a hajamból... Többet nem fogom venni.

Ombre hajamra vettem meg a Praliné barna színét. Nagyon vöröses volt szőkítés után a hajam és nem tetszett, tovább szőkíteni pedig nem szerettem volna, mert így is eléggé tönkretette a szerkezetét. Szerettem volna eltüntetni a vörös árnyalatot a hajamból, de tudtam ez nem lesz könnyű feladat. A Glamour napokon kedvezményesen ezt a festéket vettem meg. Csodát tett a hajammal. Nagyon szépen befedte a vöröses hajszínt (persze egy kis lila pigmentet kevertem hozzá) és érezhetően javult a hajam minősége. Újra fogom vásárolni.

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Csillagporocska

2017. május 14.

Az 5-22 málnavörös árnyalatot választottam. Engem nagyon meggyőzött, színezés után a hajam nagyon-nagyon puha lett, egész nap azt simogattam. 1 hónapja csináltam meg, azóta is tart a szín, bár nyilván halványul, az eredeti barna hajam most kezd jobban előbukkanni. Az elmúlt hónapban a vörös szinte összes árnyalatában pompázott a hajam, de ez nem volt probléma, mert szerintem mindegyik gyönyörű volt. Tőlem megkapja az 5 csillagot

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

missmomsen

2017. május 9.

Mokka árnyalattal festettem, szépre kibarnult. Tartóssága is egész jó.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Mokka árnyalattal festettem, szépre kibarnult. Tartóssága is egész jó.

szazsani

2017. március 22.

A 2.0 alias feketésbarna árnyalatot próbáltam, nálam a tartósság számít egy hajfestéknél, ami ennél eléggé gyatra volt. 2 hét után erőteljesen kikopott a szín, holott egy héten átlagosan 1x mosok hajat nagyon ritkán 2x. Nem mentség erre az sem hogy ammóniamentes színező, és nem tartós festék, mivel más ammóniamentes színezők képesek tartósabban megmaradni. Hát kinek mi válik be. Egy próbát megért kuponos kedvezménnyel de nem veszem újra.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.