KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

Syoss Gloss Sensation Intenzív Tartós Hajszínező 6-1 Praliné Barna
Ár: 900 Ft , Eladó: hydroponic
Állapot: Vadiúj, bontatlan, eredeti (dm-ben vásároltam), vonalkód, sorszám., Helyszín: Budapest, fizetés: Bp.-en bárhol
Krémmánia Kedvencek a -től

2017. március 22.

A 2.0 alias feketésbarna árnyalatot próbáltam, nálam a tartósság számít egy hajfestéknél, ami ennél eléggé gyatra volt. 2 hét után erőteljesen kikopott a szín, holott egy héten átlagosan 1x mosok hajat nagyon ritkán 2x. Nem mentség erre az sem hogy ammóniamentes színező, és nem tartós festék, mivel más ammóniamentes színezők képesek tartósabban megmaradni. Hát kinek mi válik be. Egy próbát megért kuponos kedvezménnyel de nem veszem újra.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

2017. március 22.

htimii

2017. március 16.

Borzalmas.... akicósan vettem, gondoltam kímélem a hajamat ammónia mentes hajfestékkel. Az eredeti hajszínem sötétbarna és hidrogénszőkére festem. Ombrét akartam csinálni vettem 6-62es karamell barnát, a lenövésemet egyátalán nem fogta be amit meg igen vörös lett. Pénzkidobás

htimii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

chupachups

2017. március 12.

Akciósan láttam egy üzletben, gondoltam egy próbát megér. Az 5-22es színre esett a választásom bár a képen látható szín nekem kicsit világosnak tűnt de a hátulján a várható eredmény (legsötétebb) eléggé megtetszett, ezt a színt hozta is!:) kicsit tartottam tőle mert eléggé tönkrement a hajam az utóbbi időben és most kezd helyrejönni nem akartam rontani a helyzeten még egy hajfestéssel, de a lenövés nagy úr:D kicsit sem bántam meg! valami eszméletlenül puha lett a hajam hajfestés után! nem tűnik olyannak ami roncsolná a hajam bár így egy festés után ezt nehéz megmondani:) nagyon jó az illata is ami nekem nagy plusz, viszont ami nem tetszett, hogy az én kicsit hosszabb mint vállig érő hajamra elfért a 2doboz festék ami meglepett meg régen a kétszer ilyen hosszúra kellett 2 vagy 2,5 doboz :/ plusz sötétszőke az eredeti hajszinem, a tövét még sem fogta be tökéletesen :/ nincs nagy szín eltérés csak ha alaposabban megfigyeljük közelről de a puhasága kárpótol:) tartóssága még kérdéses mert első próba ezzel a festékkel de remélem nem okoz csalódást :)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Timitami

2017. február 24.

Többször festettem már vele a hajam, szokott lenni itt-ott akcióban is, olyankor többet is veszek. Ami a színét illeti: közvetlen festés után kicsit sötétebb a hajamon, mint a dobozon. Nekem tartósnak bizonyul, bár én 3-4 hetente festem a hajam a lenövés miatt, ennyi idő alatt nekem 1 cm-t nő a hajam. Szép, fényes hajszínt produkál, igaz, én hajápoló termékeket is használok, amelyek csak fokozzák a ragyogást. A festék maga jól eldolgozható, arcbőrről viszonylag könnyen eltávolítható, ha festés közben oda is kerül belőle. Nem annyira büdös, szúrós, mint festétek, amiket korábban használtam. Nem roncsolja a hajam, legalábbis én nem vettem észre. Érdekes, hogy festés-öblítés után nem fogja be a törülközőt, de a soros hajmosásokkor kicsit jön a hajszín. Hogy a hajról-e, vagy fejbőrről , ahol esetleg nem öblítettem le elég jól, mert pl. nem látom, nem tudom, de egy picit a samponhab barnás - ui, a kapucsinóbarna színt használom. Én fél órát hagyom a hajamon, és ennyi idő alatt a lenövéseknél az ősz hajszálaimat is szépen befogja. Előzőleg másik és sötétebb Syosst használtam, így a hajam végén még 2-3 cm sötétebb, sajnos azt nem változtatja meg, de ott, ahol előzőleg már ez volt, nem teszi sötétebbé az újabb réteg szín a hajat, hanem ugyanolyanra fogja be. Összességében elégedett vagyok vele. Szívem szerint 4,5 csillagot adnék, de mert azt nem lehet, adok 5 csillagot.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

nikolettsteiner

2017. február 15.

TELJES PÉNZKIDOBÁS, egy az, hogy megtévesztés...2 helyen is az van feltüntetve, hogy krémhajfesték, a tetején is többek között, letéped a matricát, alatta meg az van, hogy hajszínező...második, hogy 40 percet volt a hajamon kb...0 változás...egy borzalom, semmit sem tud... pedig évek óta festem a hajam, akciós termék is volt, gondolom vakahogy el kellett adni...de ez kész borzalom, egyetlen árnyalatot, egy hajszálat sem világosított(ha már az...)az amúgy sötétszőke hajamon ...KATASZTRÓFA!!!!!!!!!!!!!!!!

nikolettsteiner
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Villango

2017. január 23.

nekem is a praliné került fel a hajamra :) és nagyon nagyon szép szín.
Sajnos nem esett le egyből hogy a szódabikarbónás pakolás és a festék nincs meg együtt jól, a 3. hajmosásnál ledobta a hajam az egészet....... :) de ettől még újraveszem ezt a szép színt ha úgy alakul.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

nekem is a praliné került fel a hajamra :) és nagyon nagyon szép szín.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Eddig 2x próbáltam ki. Először a karamell barnát, amitől vöröses barna lett az amúgy sötétszőke, barnás hajam. Másodjára a mézszőkét, annak az eredménye elfogadható volt, de semmi köze nem volt a mézszőkéhez. Sötétedett, kicsit lett csak vöröses, de mikor újraszíneztem vele, akkor elég vöröses lett. Az ősz hajszálakat egyik se fogta be igazán, max 1-2 hajmosásig.

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kittidbs

2017. január 7.

Az előző hajszínezőmtől borzalmasan hullott a hajam, a színét sem tartotta meg úgy, ezért elkeseredésemben erre esett a választásom.
Abszolút nem bántam meg! A hajhullást mérsékelte, a felvitel és a fedés csodálatos, a szín nálam nem fakul, a balzsam csodát tesz. Mindenképp újraveszem. 😄
(Málnavörös)

Kittidbs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

(Málnavörös)

NSKYW

2016. december 18.

Tegnap használtam a vaníliaszőke árnyalatot a festett barna hajamra. Szőke nem lettem, csak enyhén világosította a hajamat. A hajam viszont puha és fényes lett, de nem hullott tőle.

NSKYW
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.