KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: iloveyoued, az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2018. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

Syoss Gloss Sensation Intenzív tartós hajszínező az egyedi, ammóniamentes, duplán aktív hajszínkrémmel gyengéden, de láthatóan akár kétszer egészségesebben tündöklő és csillogó hajat biztosít, lenyűgöző vibrálással. Az elbűvölő, csillogó hajszínért - akár 8 hétig.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ethanolamine Coconut Alcohol ti I eo I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Gardenia Tahitensis Flower Extract Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3PEG-12 Dimethicone szil Carbomer Sulfuric Acid Potassium Hydroxide Sodium Chloride Ascorbic Acid a I v Sodium Sulfite ta Parfum / Fragrance i Etidronic Acid ti Toluene-2,5-Diamine Sulfate PEG-14M Resorcinol Hexyl Cinnamal i Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i 4-Hydroxypropylamino-3-Nitrophenol4-Amino-2-Hydroxytoluene M-Aminophenol 1,3-Bis-(2,4-Diaminophenoxy)Propane HCL Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Potassium Hydroxide Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Quaternium-87 ti Stearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Isopropyl Myristate eo I i 5 3Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane CopolymerKeratin Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Panthenol eo I v 0 0Lactic Acid h I kh Glycerin h 0 0Propylene Glycol h Phenoxyethanol ta Sodium Methylparaben ta I parDimethiconol eo I h I szil Polyquaternium-10 Linalool i Geraniol i Trideceth-5 ti I eu Benzyl Alcohol i I ta

Ár: 1000 Ft , Eladó: Timitami
Állapot: Vadonatúj, 3 napja vettem, Helyszín: Budapest - XII. kerület, fizetés: személyes átvétel Mammut, Mom Park, Déli pályaudvar környékén, XII. kerület, esetleg posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Emendemsz

2018. május 11.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Sötétbarnára színeztem vele a kiszőkített hajam és elég jól befogta. Nincs kellemetlen szaga és nagyon puha utána a hajam. Nekem bevált

Emendemsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Alaina12

2018. március 3.

Hajszín frissítése miatt választottam ezt a megoldást. A festékek már nagyon igénybevették a hajam, le is szeretném növeszteni, így erre a termékre esett a választásom. Nem bántam meg, azt a színt kaptam, amit vártam (ombre szőkémet szépen lehamvasította a kókusz szőke árnyalat). Hajhullást még nem tapasztaltam, remélem nem is fogok. 😀 DM pontokkal egy doboz áráért 2-t vettem, így megérte. Nincs kellemetlen illata, a balzsam egyenesen jó illatú.
Update: Sajnos hamar kikopott. :( Ezért 3 csillag.

Alaina12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Update: Sajnos hamar kikopott. :( Ezért 3 csillag.

Sunnyvagyok

2018. január 31.

Akciós volt a Dm-ben, így elcsábított, gondoltam kipróbálom. (Fekete árnyalatban)
Sok negatív dolgot olvastam itt róla, és egy pillanatra el is bizonytalanodtam a festést illetően, mert nagyon rettegek a hajhullástól. Meg is csináltam a 48 órás bőrtesztet, hála istennek nem volt probléma, így befestettem vele a hajamat is.

Azt tapasztaltam a többi festékkel ellentétben, hogy ebben mint ha kevesebb lenne! Majdnem kevésnek bizonyult, de végül ügyesen megoldottam! :)
A hajam puha volt, fényes, szép élénk színű. Sem mosásnál, sem festés után nem hullt a hajam.
Két - három mosás alkalmával intenzíven engedte a színét, de már többféle ammóniamentes hajszínezőt is kipróbáltam már, és ezt tapasztaltam, tehát nem volt újdonság.
Tartja a színét, nem kopik jobban, mint más festék, eddig tetszik az eredmény!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Tartja a színét, nem kopik jobban, mint más festék, eddig tetszik az eredmény!

pixybaba

2017. december 23.

Én nagyon bírom ezt a terméket, mert eddig ez a legkíméletesebb cucc, amit a hajamra kentem. Könnyű felvinni, balzsamosan csúszik a hajon. Könnyű kiöblíteni is. Nem szárítja szét a hajam, puha, hidratált lesz a kezelés után is. Elvileg hajszínező, ezért is kezdtem el használni, amikor fél évig pihentetni akartam a hajam, amit a sok szőkítés, festés, hamvasítás szétbaszott. Nem hullott ki extra száz szál a használat után, ami más termék esetében sajnos elég gyakori volt. Sokáig a praliné barnát használtam, de meguntam. Legutóbb próbáltam a kókusszőkét, ami világosított rajta (írja is a dobozon hogy 1-2 árnyalatot világosít), viszont ez sem szárította ki. Nem lett valami hamvas, inkább aranyszínű. Lehetne több árnyalat is belőle! Lehetne több hamvas szőke árnyalat. A kíméletessége miatt nagyon kedvelem ezt a terméket. Vállig érő hajamra elég volt egy doboz is.

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2017. november 10.

Eleve sötét barna hajam volt egyhe átmenettel. A legszőkébb árnyalatot használa fokozatosan csináltam obmbre hatást. Nagyon jól meg tudtam csináli, igaz, nem olyan a színe, mint a képen, hanem egy kicsit vöröses, de nekem tetszik a végeredmény. Mivel a tövét nem festettem, így elég két-három havonta festeni. A balzsam puhává tette a hajam. Egy gondom van csak, hogy a hajam egyre jobban szárad, mióta legutóbb festettem, kb egy hónapja, pedig a hajápolási rutinomon nem váétoztattam.

kunzsuzsibella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 10.

nkriszti98

2017. november 8.

A fekete árnyalatot vettem meg. Az én dús, vastag szálú hajamat elég nehezen fogta be de még így is sokkal jobban mint bármilyen más színező. Viszont a hajam csomókban hullott ki színezéskor, szóval így nem hiszem hogy újra fogom venni.

nkriszti98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Rovett

2017. augusztus 13.

Béna voltam. A doboz front oldalán olvastam el a szín megnevezést.. 3-33 Sötét meggy, a képen pedig egy meggylila hajú hölgy található.. Igen ám, de a tetején tisztán és érthetően 3-as betűméretben ott van, hogy "Kifinomult violet fényű sötétbarna". Az én hajam töve természetes sötétbarna, majd lefelé világosodik egészen világos szőkéig. Befestettem, a végeredmény pedig egy kifinomult violet fényű sötétbarna lett. Tetszik, de én sokkal több pigmentre számítottam. Nem hasonlít a képre, ott sem ahol a szőkét kellett befognia. Ez inkább egy színezett barna, mint sem egy lilás meggy.
A balzsam hihetetlenül puhává, és hidratálttá tette a kiszáradt hajvégeim. Egynek elmegy, de tuti, hogy havonta kell festeni.

Rovett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

canimbenim

2017. július 19.

Azt hiszem jeges kávé vagy kakaó árnyalatot vásároltam. Gyönyörű szép szín,fel is kentem, lemostam aztán közel se volt olyan mint a dobozon. Mondjuk ez általában mindig így van kivéve a feketét. Na mindegy,lett egy ilyen vöröses barna színe a hajamnak. 2 hajmosás,aztán vöröses világos barna lett belőle. És azóta hullik a hajam de nagyon. Előző hajszínezőmnél nem volt ilyen probléma.( Palette color shampoo) tehát vissza is tértem ahhoz.

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

esztiby

2017. június 20.

Hónapok óta használom a chilis csokoládébarna árnyalatot, nagyon bevált, jó a fedése, könnyű használni.

esztiby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Rebeka020

2017. június 19.

Szeretem! :)

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Szeretem! :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ceteareth-20, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben, Benzyl Alcohol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.