KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: lenarta23, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Hajápolók

Pro-Cellium Keratinnal. Hatékony formulája erősíti a hajszálakat és szalonszépségű hajat eredményez. Normál & fénytelen hajra.

AstroSue

2017. február 26.

Sajnos en se tapasztalom a hatását. pedig a syosst szeretem. Kar erte.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Sajnos en se tapasztalom a hatását. pedig a syosst szeretem. Kar erte.

Ancsibaba1993

2015. december 29.

Ez nekem annyira bejött hogy 2 használat után nem bírom ki,már most vélemányt akarok írni róla!
Tudni kell ehhez hogy az én hajam nagyon vastagszálú,dús,gubancolódásra hajlamos,festett...Elég sokszor festett mert imádom váltogatni a hajam színét..
Nos...Már az illata és az állaga nagyon megtetszett,könnyen el tudtam oszlatni a hajamon. Már vizesen éreztem hogy milyen selymes,csak úgy folyik a hajam ahogy tapogatom..Száradás után tapasztaltam hogy valóban fényes,egészséges kinézetű,javított a durva kinézetén,és nem gubancolódott annyira.. Jó a 10 nap enyhe túlzás mert nekem ez a csoga 4 napig tartott utána éreztem hogy vissza akar térni a rémem. De nagyon tetszik,akciósan vettem az egyik drogériában,annyiért nekem nagyon megérte.

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 29.

Csilla91

2015. január 30.

Ritkán szoktam használni, mert közel sincs olyan jó mint a sokkal olcsóbb tejes pakolás.

Csilla91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

ILOVEMAKEUP1

2014. május 19.

én ezt nagyon szeretem.kb egy éve vettem már,még van az alján egy kevéske (nem tart eddig, csak közben más termékeket is kipróbáltam) .
tegnap hajmosáskor használtam újra és nekem ilyen fantasztikus már rég volt a hajam.
a sprőd hajtöveim selymesek(!!!) és mintha fényesebb is lenne.
lehet újraveszem, ha nem válik be az új kiszemeltem.(l'oreal elséve arginine...)

ILOVEMAKEUP1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

a sprőd hajtöveim selymesek(!!!) és mintha fényesebb is lenne.

lenarta23

2014. február 16.

Már lassan elhasználom a tubussal. Kicsit puhább lett tőle a hajam.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Már lassan elhasználom a tubussal. Kicsit puhább lett tőle a hajam.

cintia995

2014. február 9.

Tegnap vettem glamour kuponnal, igazából az újakból szerettem volna valamit, de sajnos nem volt. Viszont nem bántam meg, egész jó. 1200 Ft-ot azért nem adnék érte, és nem is valószínű hogy újravásárolom.

UP.: Komolyan mintha nem is használtam volna. De valahogy a Syoss-al mindig rosszul járok, vagy rossz, vagy nem csinál semmit. Nem mondanám hogy fényesebb, vagy könnyebben kifésülhetőbb lett volna a hajam, ellenben a hajvégeket nagyon szépen hagyta kiszáradni. Az illata... na igen, az az egyetlen --számomra- jó dolog benne, csak sajnos mosás után 1-2 órával már semmit sem éreztem belőle.

cintia995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

katinkaaa

2014. február 5.

Nem csodaszer, de a hajam nagyon puha és illatos lett. A fényesítő hatását én nem észleltem sajnos. Azért ennyi pénzért többet vártam volna tőle. Egy nagyon erős hármas.

katinkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

grosesaxl

2013. május 27.

Most vettem az első ilyet,még nem próbáltam ki. Az illata miatt,és mert bízom abban,hogy ugyanolyan szuper lesz,mint az összes többi Syoss termék,egyelőre 4* adok neki,remélem,nem fogok csalódni,és azt az egy hiányzót is odaadhatom neki. Azért merek így látatlanba csillagokat osztogatni,mert egy barátnőmnek vár van ilyen,használja,és csodaszép haja van tőle. Mondjuk neki barna haja van,nekem meg szőke,de hátha az enyémen is látszani fog a hatás.

grosesaxl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol