KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 12.

Kategória:   Samponok

virnajnifr

2017. május 31.

Alapból korpásodásra hajlamos hajam van, már az első használat után rettentően korpás lett a hajam, a töve egy nap után elkezdett zsírosodni, úgy, hogy alapvetően, száraz a hajam, még sosem volt zsíros előtte. Rettentően viszketett tőle a fejbőröm, egy használat után a kukában landolt.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

zsosa

2017. április 23.

Páromnak vettem. Az ő haja lelapult tőle és zsíros lett, az enyém pedig bekorpásodott tőle. Nem venném újra, pénz kidobás.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Zsuzskamano

2017. április 5.

Őszintén szólva én meglepődtem ezen a sok negatív véleményen. Anno a gyerek elkapta a fejtetűt a suliban, és éveken keresztül nem tudtuk eltüntetni a korpát,amit a tetűírtó okozott, csak ez a sampon mulasztotta el, meg a Sulfuratum. Azóta csak ezt használom én is,ő is, nekünk totálisan bevált, nem is vennék mást. Az illata annyira nem érdekel, mert használok más hajápolót, amitől nem érződik, és lehet emiatt, de nem is zsírosodik jobban, mint előtte.

Zsuzskamano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

FranciC

2017. március 5.

Egyszerűen borzalmas! Nagyon hosszú, természetes aranybarnás-vöröses hajam van, dús is, fényes is, de télen borzalmasan korpásodik.
Gondoltam hát kipróbálom ezt a sampont. Rosszul tettem. Pár használat után mosás után is olyan zsíros a hajam, amilyet eddig még nem tapasztaltam! Azt se tudom mihez kezdjek vele.
Elszomorírt, hogy egy ilyen jó marketinggel rebdelkező cég egy hét alatt tönkre tudja tenni bő 6 év gondos hajápolását!
-5 csillagot adnék ha lehetne :(

FranciC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

-5 csillagot adnék ha lehetne :(

BahiyaV

2017. január 15.

Az illata nekem fura, inkább férfi illatnak mondanám. A korpásodáson tényleg segít, de nekem zsírosodik tőle a hajam.
egyszer jó volt, mégegyszer nem venném újra.

BahiyaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

egyszer jó volt, mégegyszer nem venném újra.

tejjelkifli

2016. november 16.

Én nagyon szeretem ezt a sampont. Az illata valóban érdekes, de már megszoktam, és most már kimondottan szeretem is. Nekem tökéletesen eltüntette a korpát, és nem zsírosított, nem szárított, szóval igazából szuper minden tekintetben. Az egyetlen problémám, hogy a korpásodás azonnal előjön, amint mással mosok hajat... nem tudom, ez mitől van. Ja és szeretem az állagát nagyon, kicsit folyékonyabb mint a többi sampont, viszont tömény, így érdemes hígítani.

tejjelkifli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

rk98

2016. október 31.

Nekem a korpásodást megszüntette a második hajmosás után, tehát ilyen célból tökéletes, viszont hosszútávú használat után (tavaly ősszel-télen egész végig ilyet használtam, mert a hidegben rettentően korpás vagyok mindig) zsírosodni kezdett tőle a hajam. Nagyon sokáig tartott visszazökkenni ezután a sampon után. Magának a samponnak az illata fura, már-már enyhe vegyszerszaga van, de az engem személy szerint nem zavar, mert szeretem az ilyen illatokat. Az állaga is szokatlan a többi samponéhoz képest, és az ára sem túl barátságos az én pénztárcámhoz mérve. Korpavészhelyzetre ajánlom, úgy, hogy nem folyamatosan ezt használjátok, hanem beiktattok olyan sampont is (mondjuk felváltva használva), amiről tudjátok, hogy nem rontja a hajatokat.

rk98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

oliviabogyo

2016. szeptember 18.

Nem igazan érzem hasznát ennek a samponnak. Valamilyen szinten eltűnik a korpa hajmosas utan, de 2 napra rá ugyanúgy megjelennek. Eleg érdekes az illata és az állaga is kissé töményebb a vártnál! Nekem nem zsírosodott tőle a hajam sőt finom selymesnek éreztem.

oliviabogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

janush

2016. augusztus 14.

Hatastalan! Amiota kint elek, iszonyatosan korpas a fejborom ( egyebkent rengetegen panaszkodnak erre itt kint) , es sajnos ez a sampon sem segitett az allapoton. Viszont valami fantasztikus, hogy mennyire gazdasagos, nekem egy ilyen flakon egy evig eleg, pedig hosszu hajam is volt , es nem havonta mostam.

janush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Pupika2

2016. június 15.

Nem volt vele semmi különösbben bajom, a korpát eltüntette de furcsa az illata meg jobban zsírosodott tőle a hajam, a korábbi 3 helyett 2 naponta mosom ezzel.
Ezt még elhasználom de újra nem hiszem, hogy veszek inkább majd próbálkozok mással

Pupika2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 15.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm