KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2011. június 12.

Kategória:   Samponok

izus6

2018. július 19.

Semmit sem segített a fejbőr problémámom, de lehet, hogy ez nem a termék hibája, tovább keresgélek.

izus6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Fannii15

2018. július 19.

Sok márka kipróbált samponja közül csak ez vált be, nagyon szeretem

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Sok márka kipróbált samponja közül csak ez vált be, nagyon szeretem

yellowbanane

2018. június 21.

Csak arra nem jó, amire kitalálták: a korpára. Illata jó, de a korpát nem tünteti el.

yellowbanane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

eszterhernadi

2018. június 8.

Három éve folyamatosan csak ezt használom. Csak ez tudja karban tartani a fejbőröm.

eszterhernadi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

uvdmnk

2018. június 8.

Rengeteg méregdrága sampont és szérumot kipróbáltam már, ám a korpa újra és újra előjött, semmi nem segített rajta... aztán végül évekkel ezelőtt rátaláltam erre a csodaszerre ééés megváltás! Az illata nagyon nem tetszik és könnyen szárítja a hajam, ezért a hajvégeimhez körülbelül hozzá se érintem, azonban 5*-ot kap, mert nagyon-nagyon szeretem a hatása miatt, mert ezáltal relatív könnyebbé varázsolta a mindennapjaim. ♡

uvdmnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

fntyboi

2018. május 20.

Jaj! Szinte minden kórság előjött a fejbőrömön/hajamon a használata után egy idő után. Talán ez az egyetlen sampon, amit nem tudtam elhasználni, és nincs is szándékomban újra próbálkozni vele. Rettenetesen viszketett a fejbőröm és korpásodtam két hét használata után. Kár, mert hajformázókban a Syoss-nál jobbat nem ismerek, viszont ezzel a samponnal nálam kategórián belül leírták magukat... Maradok inkább csak a hajlakkjuknál.

fntyboi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

erdelyim

2018. január 24.

Évek óta csakis ezt használom! Előtte kipróbáltam rengeteg sampont, de semmi sem segített a korpa ellen. Édesanyám ötlete volt, hogy próbáljuk ki, hátha csinál valamit. És tényleg működött, azóta semmi korpa, semmi viszketés!

erdelyim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

eszterker

2017. november 1.

Évekig bevált korpa ellen, édesapámnak is ajánlottam, ő azóta is kedveli. Nekem sajnos egy idő után elkezdte irritálni a fejbőrömet, azóta nem használom. Az illatát szerintem meg lehet szokni, és szépen tisztít, de nem venném meg többször, már csak a hatalmas kiszerelés miatt sem.

eszterker

virnajnifr

2017. május 31.

Alapból korpásodásra hajlamos hajam van, már az első használat után rettentően korpás lett a hajam, a töve egy nap után elkezdett zsírosodni, úgy, hogy alapvetően, száraz a hajam, még sosem volt zsíros előtte. Rettentően viszketett tőle a fejbőröm, egy használat után a kukában landolt.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

zsosa

2017. április 23.

Páromnak vettem. Az ő haja lelapult tőle és zsíros lett, az enyém pedig bekorpásodott tőle. Nem venném újra, pénz kidobás.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.