SYOSS Moisture Intensive Care (SYOSS)

SYOSS Moisture Intensive Care

Címkék: Balzsamok

Mélyen hidratálja és ápolja a száraz és törékeny hajat és erősíti a haj szerkezetét. Simítja a haj felszínét, így javítja a kifésülhetőséget.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Szerettem ezt a balzsamot, bár őszintén szólva semmi különösre nem volt képes. Könnyebb volt így a hajamat kifésülni (a tövekre nem, csak a hajhosszra kentem), fényesebb és puhább volt, de nem a legjobb. Azóta ennél sokkal jobb balzsamokkal is találkoztam már. Az állaga is fura volt egy kicsit, de az illatát szerettem. Egynek elmegy.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Zsíros tövű ám száraz végű hajszerkezettel áldott meg a sors... (ki érti ezt???) Elöször az egész hajamra kentem próbaképp, hogy mit is tud a haj feszínével kezdeni. Nos annyit tudott, hogy 1 nap alatt (3 helyett) bezsírosodott a hajam és mosni kényszerültem, ám a száraz hajvégek megmaradtak. Utána már hosszközéptől a végéig vittem fel, de semmit az ég világon nem csinált a hajammal. Ugyanolyan vacak száraz maradt, mint volt. Extra nagy csalódás ez a termék, de az ára és kiadóssága miatt kap 2 csillagot.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

UPDATE: több hónap használat után (lassan fogy a félliteres flakon..) arra jöttem rá, hogy ha csak a hajvégeimre kenem (vagy legalábbis nem masszírozom be a fejbőrömbe) akkor nem okoz gondot, illetve valószínű az említett syoss samponnal volt rossz kombináció, sőt lehet hogy az a sampon volt a nagyobb hibás az eredeti kommentemben. Más samponjaimmal kombinálva nem tragikus.

Ennél rosszabb balzsamom még sosem volt. A Syoss substance (lila) sampon mellé használom éppen, de már nagyon várom a végét. Lassan fog elfogyni mivel csak úgy tudom elviselni, ha csak a hajam végére kenek belőle. Amikor jó alaposan belemasszíroztam az egész hajamba, a tövektől, akkor az alapjáraton 2 nap alatt zsírosodó (2 naponta mosott) hajam, nagyjából 6 óra után úgy nézett ki mintha már minimum 2 napja nem mostam volna és tiszta zsír lenne. Oké, lehet hogy én nem tájékozódtam eléggé vásárlás előtt, mert nekem normál/zsíros hajam van és nem száraz, de más balzsamoknál sem mindig nézem ezt ilyen szigorúan és ennyire rosszal még nem találkoztam.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Köszi Odil :)

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 18-24

dobi: A kertvárosi Krisztina téren van egy hajas bolt, ott tuti van, illetve a néhai hetes busz megállója fölötti soron, a Nevkó kollégium felett is tartanak.

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Ez egy nagyon rossz balzsam. Rettentő sűrű, olyan mint egy krém, nehezen lehet kimosni, nem ápol semmit, viszont a megszáradt eredmény olyan mintha nem is mostam volna hajat.

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

dobi: ur.isten.ne.mar megelőzőtt! szó szerint ezt akartam javasolni :) az imperity-t én is hajtom, négy különböző fodrászkellékesnél sem ismerték (körúton). tudja valaki hol tartanak imperity termékeket? a híres kallos latte viszont már tesztelés alatt van.

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Én rákentem :) Olvastam itt róla nagyon sok rosszat (miután megvettem). Nekem jó volt, legalábbis ártani nem ártott. Növesztem a hajamat és nem törik a vége, bár ez valószínű igazából a hajvégápolónak köszönhető és annak, hogy maximum 2 havonta 1x vasalom. Az illatát szeretem, a hatása meg nekem nem rosszabb, mint más hajápolóké. A hajtövemet nem zsirosítja el. Hát nem tudom, azért én is érzem, hogy ez nem az igazi. Most beszereztem egy tejproteines Kallost, de az már nem olyan, mint régen :( Valahogy besötétíti a hajamat és bevonja egy fura réteggel. Nem találtam még meg álmaim balzsamát/pakolását :S Ötletek?

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Quaternium-87 ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Propylene Glycol h EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Isopropyl Myristate eo|i EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Közepes

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emollient), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít. További informácio a truthinagingen.

Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Stearamidopropyl Dimethylamine ti|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Methylparaben ta|par

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Polyquaternium-37 EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Panthenol v EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Niacinamide v EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

PPG-1 Trideceth-6 ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Dimethiconol eo|h|szil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Benzyl Alcohol i|ta EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Benzyl Salicylate i EWG Kockázat: 7, EWG Adat: Korlátozott

Butylphenyl Methylpropional i EWG Kockázat: 5.5

Mesterséges illatanyag. Potenciális bőrirritáló.

Limonene i EWG Kockázat: 6

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!