KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobi

Utolsó módosítás dátuma: 2012. január 14.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyen hidratálja és ápolja a száraz és törékeny hajat és erősíti a haj szerkezetét. Simítja a haj felszínét, így javítja a kifésülhetőséget.

Misa

2013. október 5.

Szerettem ezt a balzsamot, bár őszintén szólva semmi különösre nem volt képes. Könnyebb volt így a hajamat kifésülni (a tövekre nem, csak a hajhosszra kentem), fényesebb és puhább volt, de nem a legjobb. Azóta ennél sokkal jobb balzsamokkal is találkoztam már. Az állaga is fura volt egy kicsit, de az illatát szerettem. Egynek elmegy.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

hagicica20

2013. szeptember 20.

Zsíros tövű ám száraz végű hajszerkezettel áldott meg a sors... (ki érti ezt???) Elöször az egész hajamra kentem próbaképp, hogy mit is tud a haj feszínével kezdeni. Nos annyit tudott, hogy 1 nap alatt (3 helyett) bezsírosodott a hajam és mosni kényszerültem, ám a száraz hajvégek megmaradtak. Utána már hosszközéptől a végéig vittem fel, de semmit az ég világon nem csinált a hajammal. Ugyanolyan vacak száraz maradt, mint volt. Extra nagy csalódás ez a termék, de az ára és kiadóssága miatt kap 2 csillagot.

hagicica20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

dalina

2013. augusztus 1.

UPDATE: több hónap használat után (lassan fogy a félliteres flakon..) arra jöttem rá, hogy ha csak a hajvégeimre kenem (vagy legalábbis nem masszírozom be a fejbőrömbe) akkor nem okoz gondot, illetve valószínű az említett syoss samponnal volt rossz kombináció, sőt lehet hogy az a sampon volt a nagyobb hibás az eredeti kommentemben. Más samponjaimmal kombinálva nem tragikus.

Ennél rosszabb balzsamom még sosem volt. A Syoss substance (lila) sampon mellé használom éppen, de már nagyon várom a végét. Lassan fog elfogyni mivel csak úgy tudom elviselni, ha csak a hajam végére kenek belőle. Amikor jó alaposan belemasszíroztam az egész hajamba, a tövektől, akkor az alapjáraton 2 nap alatt zsírosodó (2 naponta mosott) hajam, nagyjából 6 óra után úgy nézett ki mintha már minimum 2 napja nem mostam volna és tiszta zsír lenne. Oké, lehet hogy én nem tájékozódtam eléggé vásárlás előtt, mert nekem normál/zsíros hajam van és nem száraz, de más balzsamoknál sem mindig nézem ezt ilyen szigorúan és ennyire rosszal még nem találkoztam.

dalina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Emily

2012. február 15.

Ez egy nagyon rossz balzsam. Rettentő sűrű, olyan mint egy krém, nehezen lehet kimosni, nem ápol semmit, viszont a megszáradt eredmény olyan mintha nem is mostam volna hajat.

Emily
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

annapanni

2012. január 15.

dobi: ur.isten.ne.mar megelőzőtt! szó szerint ezt akartam javasolni :) az imperity-t én is hajtom, négy különböző fodrászkellékesnél sem ismerték (körúton). tudja valaki hol tartanak imperity termékeket? a híres kallos latte viszont már tesztelés alatt van.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
annapanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 15.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
dobi

2012. január 14.

Én rákentem :) Olvastam itt róla nagyon sok rosszat (miután megvettem). Nekem jó volt, legalábbis ártani nem ártott. Növesztem a hajamat és nem törik a vége, bár ez valószínű igazából a hajvégápolónak köszönhető és annak, hogy maximum 2 havonta 1x vasalom. Az illatát szeretem, a hatása meg nekem nem rosszabb, mint más hajápolóké. A hajtövemet nem zsirosítja el. Hát nem tudom, azért én is érzem, hogy ez nem az igazi. Most beszereztem egy tejproteines Kallost, de az már nem olyan, mint régen :( Valahogy besötétíti a hajamat és bevonja egy fura réteggel. Nem találtam még meg álmaim balzsamát/pakolását :S Ötletek?

dobi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Panthenol v 0 0

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm