KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1427 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2013. június 28.

Kategória:   Hajápolók

Oleo Intense Thermo Ápoló Spray Hajpakolás Thermoaktív Ápoló formula könnyű mikro olajokkal a mély regenerálásért & táplálásért hő hatására. Rugalmas & fényes hajat biztosít.

Ár: 1500 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Jutka1989

2014. november 21.

Nekem ez nagyon bevált, eddig 2 tubust használtam el, de az utóbbi időben nem láttam egyik üzletben sem. Talált valaki valahol belőle? :)

Jutka1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Dius1991

2014. november 9.

Én is akciós szereztem be még január környékén. Egyszerűen borzalmas volt. El se használtam, hanem kidobtam a kukába. Látva az összetevőit, nem is csodálkozom a szörnyű teljesítményén.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

grethy

2014. március 4.

Akciósan vettem,mosás utan a hajam szep es puha,de másnapra ugy mint a legtöbb balzsam esetében,elmúlik a hatás.

grethy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 4.

failedstardoll

2013. október 29.

Még csak egyszer használtam ugyan, de jónak tűnik :) Kevésbé száraz és szálkás volt a hajam, puha és fényes. Majd még lesz update, de eddig 4* :)

failedstardoll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

cicatapmancs

2013. augusztus 21.

695Ft volt a müllerben a syoss oleo intense thermo care sampon, balzsam és ez a pakolás is. A sampontól és a hajbalzsamtól olyan a hajam másnapra, mint aki hetek óta nem látott vizet, annyira zsírosítja a hajam. Ezzel a pakolással sincsen másként, ugyanazt tudom elmondani,mint a másik 2 termékről. Megmosom a hajamat a samponjával, aztán vagy a balzsamot, vagy ezt használtam. Másnap felkeltem és nem elég,hogy a töve zsíros volt, a hajvégeimnek is furcsa,olajos tapintása volt. Ebből a termékcsaládból a hajfestéket is próbáltam, az is kész katasztrófa volt. Soha többet oleo intense...

cicatapmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

tumon

2013. június 2.

Ma használtam először ezt a pakolást.Szőke szálkás,száraz végű hajam van!Nos,azt kell mondjam,hogy használat után a hajm fényes és fele.olyan száraz sincs,a végeit is egész jól ápolta!És ez csak egy használat! Viszont talán kicsit elnehezít,de jobb mint ha ezer felé szét állna!!Ezért csak a 4 csillag!

tumon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.

Ophelia

2013. március 19.

Úgy látom, a leírásban hibádzik valami (spray?). Nos, ezt a Thermo Care dolgot nem teljesen tudtam hova tenni, nekem túlzásnak tűnik a hajszárító hőjére aktiválódó összetétel, de megvettem, hátha tényleg ér valamit, és így télen mindig muszáj hajat szárítani.
Ez a termék sem mozdított ki abból a stabil véleményemből, hogy a SYOSS termékek nem túl hatékonyak. A hajammal semmi nem történt a világon, sőt, szerintem szárazabb és fénytelenebb lett, mintha csak sima balzsamot használtam volna, és az illata sem túl kellemes, alig vártamm, hogy lemoshassam, pedig csak 2 percet kellene kibírni vele.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin
Vitaminok: Panthenol