KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2012. december 7.

Kategória:   Samponok

Oleo Intense Thermo Ápoló Sampon Intenzív táplálás értékes olajokkal a rugalmas és fényes hajért. Thermo aktív könnyed ápolás az optimális eredményért hő hatására.

Drazsi

2018. november 6.

Drogériás viszonylatban nálam magasan a legjobb. Szerettem, használtam sokáig, de váltottam mert kevésnek éreztem.

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

kamcsi28

2018. október 11.

Imádtam ezt a sampont, bár azóta találtam nála sokkal jobbat. Jó samponnak mondanám de nem extra.

kamcsi28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Mundow

2017. május 21.

Számomra átlagos sampon. Talán egy kicsit szárítja is a hajam.
Jól tisztít és sokáig elég.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Számomra átlagos sampon. Talán egy kicsit szárítja is a hajam.
Jól tisztít és sokáig elég.

carmenjade

2017. február 15.

A száraz, szőkített hajam aznap estére bezsírosodott tőle. Borzasztó.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

A száraz, szőkített hajam aznap estére bezsírosodott tőle. Borzasztó.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2017. február 5.

Az eddigi kedvenc samponom. Jól habzik, kevés is elég belőle és nagyon jó, sokáig a hajon érezhető illata van, egyszerűen imádom. A hatását tekintve nagyon meg vagyok elégedve, a régóta töredező hajvégeimet végre egy fodrász kezébe adtam, majd utána kezdtem ezt használni, a hajam látványosan fényesebb és erősebb, könnyebben kezelhető és fésülhető, nagyon szeretem, a "thermo care" pedig nekem csak egy plusz, mivel az esetek 90%-ában kénytelen vagyok hajat szárítani. Egyszerűen imádom!

Sajnos így, hogy teljesen elhasználtam azt kell hogy mondjam, nem változtatott túl sokat a hajam állapotán, ugyanolyan hamar eltört és nem lett sokkal rugalmasabb. :(

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 5.

RDTIMI

2017. január 24.

Nagyon száraz a hajam, ezt a sampont nagyon szeretem, persze a balzsamjával együtt használom. Jó minőségű, bár akinek nem száraz a haja, annak lehet, hogy nem jó választás.

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Lanie

2017. január 4.

Eredeti áron senki sem tudna rávenni, hogy megvegyem, még akkor sem, ha mennyiségre nem kevés. Az a helyzet hogy nehezen véleményezem ezt a terméket, ha azt vesszük, hogy a használata után szuper puha a hajam, de egy nap múlva pont olyan zsíros amilyen bármelyik másik társával lenne. Az illata viszont iszonyú jó, frissítő kis sampont ez, de nem csodaszer.

Lanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

nmthkitti

2016. szeptember 17.

Nagyon jól habzik, nekem sok hajam van, de viszonylag kevés kell belőle. Göndör vastag szálú hajam van, így eléggé seprűszerű pedig nem is törik. De ez egészen puhává változtatja balzsam nélkül is! Nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem újra is fogom venni.

nmthkitti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

HardCandy092

2016. július 22.

Finom az illata, ápol is, de nekem a Syoss Renew 7 sampon jobban bevált.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Finom az illata, ápol is, de nekem a Syoss Renew 7 sampon jobban bevált.

szandra058

2016. június 27.

Imádom. Egyszerűen tökéletes. A fénytelen, száraz, csúnya hajammal csodát művelt. Fényes, selymes lett tőle a hajam balzsam használata nélkül is.

szandra058
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!