KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Hajfestékek

Akár 10 réteg mélyen behatol a hajba az intenzív színért, fakulás elleni védelemmel. Professzionális őszhajfedés.

Ár: egy doboz: 1000 Ft, kettő: 1500 Ft , Eladó: Anada
Állapot: bontatlan, Helyszín: Érd, Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

flaghunter

2017. szeptember 16.

Most próbáltam először, egy barna árnyalatút vettem. Kiöntöttem a hajfestős edényembe, nem a flakont használtam. Jó állagú a festék, az illata sem túl erős. Szerintem jobb az eredmény ecsettel, mivel sok ősz hajszálam van, és így ez is maximálisan befedte azokat. Puha, kellemes tapintású lett a hajam, pedig a balzsamot rá sem tettem. Az árnyalat is olyan lett, amit a kép mutat a dobozon. Úgyhogy meg vagyok elégedve a termékkel.

flaghunter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology