KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

• Salonplex technológia
  • Kevésbé töredezett haj
  • Árnyalattól függő ősztakarás

snori

2018. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos 2!!!! hajmosás után teljesen kijött a színe. Nagy csalódás...

Régóta szerettem volna pasztell pink, vagy rozészőke hajat, de sajnos mindenhol csak élénk pink hajfestéket találtam. Megláttam a boltban a syoss festéket, a 9-52-es árnyalatot és rögtön beleszerettem.
Világos szőke hajam van, így nagyon szépen befogta, rósaszínes fényt adott , de mégsem lett pink. Sokkal jobb lett, mint, amit vártam. Kicsit kevesebb ideig hagytam fent, de legközelebb megvárom a ráírt időt. Vállig ér a hajam, és nem túl sűrű, ígyis épp, hogy elég lett. Érdemes belőle 2-t venni, mert kevés a festék.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos 2!!!! hajmosás után teljesen kijött a színe. Nagy csalódás...

Elyana

2018. június 20.

Nekem nem vált be.

Ez a szlogen, hogy így professzionálisan lehet felvinni a keverőflakonból butaság. Ugyanis ez azért Salonplex mert nagyon szalonszerűen oldhatod meg vele a hajfestést állítólag és keverőflakonban ajánlják az összekeverést és majd onnan a felvitelt. A fodrász még a tőfestést sem csinálná így, ezért nem professzionális, de azt még elnézem, mert egyszerűen csak nem követve az utasítást a keverőtálban kevertem össze és ecsettel használtam. Ha valakit érdekel a mélylila árnyalat ami az itteni képen is van, elmondom, hogy bár elsőre jó volt, de 1-2 hajmosás után vörösesre kopott. Akkor volt ilyen a hajam amikor valamelyik Garnierrel sötét rubinvörösre festettem. Jó szín, de nem az volt a cél.
Szóval a festés után összevissza ~fél órán át mostan ki a hajamból, de még mindig nagyon fogta a vizet és a zuhanyzót. Elegem lett, annyiban hagytam. Azután heti 2x hajmosás mellett 4 hétig bírtam, de minden alkalommal bőven színezte a vizet, törölközőt illetve a pólóimat is alkalmanként. A hajam, bár edzett a hajfestésekkel szemben, és már egy jó ideje pihentettem, de szépen kiszáradt tőle és vágnom kellett a végéből.
Ha azt mondanánk, hogy ez normális, akkor hasonlításképpen ugyanez a művelet most a Garnier Oliával zökkenőmentes volt és semmi problémám nincs vele, a hajam csillog, jó a színe és nem száradt ki.
Sajnálom, mert eddig a Syoss nekem bevált, de egyrészt átállhatnának ammóniamentesre, másrészt a színeredményen még lehetne javítani.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nekem nem vált be.

pipacs17

2018. május 14.

A mogyoróbarna árnyalatot választottam, és nálam tökéletesen működött! Úgy éreztem, kell egy kis megújulás a festett hajamnak, ezért beszaladtam egy drogériába és ezt kaptam le a polcról. - Az én véleményem szerint, erre valóak a drogériás hajfestékek, főleg a "bemosós" fajták :-) Teljes hajszínváltást semmiképp sem ezekkel tervezzetek,és a komplikáltabb -mint az ősz hajszálak- műveletekhez is elsősorban fodrász segítségét kérjétek. Ha valaki nem teheti meg, hogy hónapról hónapra több ezer Ft-ot kiadjon, akkor a fodrász biztosan fog segíteni, és ajánlani ilyen terméket! Viszont Édesanyám példáját látva, az ősz hajszálakat a fodrász által festett vörös sem tünteti el 100%-ban, azokon jobban csillog és világosabb a festék :-)
Nem kioktatás, és biztosan vannak ennél jobb drogériás hajfestékek is (akár ár-érték arányban is, bár szerintem ez erős közép kategóriás), de nem feltétlen rossz valami, attól hogy nem megfelelően sikerül használni! :-)

pipacs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

orozalia

2018. április 16.

Semmire nem jó, felesleges pénzkidobás.

orozalia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Semmire nem jó, felesleges pénzkidobás.

FruskaBianka

2018. március 12.

Második mosás után látszik az összes fehér hajszálam. Csalódtam.

FruskaBianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Második mosás után látszik az összes fehér hajszálam. Csalódtam.

Esztibarby

2018. március 9.

A dark violet árnyalatot próbáltam, ami a képen is látható, de bár ne tettem volna, szörnyen gyorsan kopik, annak ellenére, hogy az ára alapján legalább olyan jónak kellene lennie, mint a loréal termékeknek.

Esztibarby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

hedgehog

2018. március 1.

Ha nem kentem volna a hajamra, akkor hatalmas ívben repülne a szemetesbe. Vettem már sampont, balzsamot, több hajfestéket mindegyik borzalmas volt a Syoss-tól, ez volt az utolsó kísérletem. A képen látható színt vettem meg. Kizárólag a lenövésemet, azaz a festetlen hajamat fogta be, máshol még a fényben sem adott egy kis színt sem. Sajnos azon a részen is inkább piros lett a hajam, nem is vörös, a képen láthatóval meg köszönőviszonyban sincs. Közép-enyhén sötét barna hajon azért vártam volna valamit a többi részen is. Ennek ellenére 4.-5. hajmosás közben is annyira megszínezte a vizet, hogy a cápa filmeket simán forgathatták volna nálam is, undorító. A törölköző is minden alkalommal színes foltos lett tőle.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.