KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 15 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml + 50 ml + 15 ml
Kategória:   Hajfestékek

• Salonplex technológia
  • Kevésbé töredezett haj
  • Árnyalattól függő ősztakarás

leili

2018. november 21.

Szuper áron volt (vmi 800 Ft körül) és doboz alapján pont olyan színt találtam amit kerestem így megvettem és csak utána olvastam el a véleményeket róla...háááát 1 hetet aludtam rá, mire ki mertem próbálni, nem akartam, hogy kihulljon a hajam :D De végül jól döntöttem, hogy belevágtam, már nagyon régen nem volt ilyen egységes a hajszínem és csillogó. 3.8-cassal festettem, ami egy sötétbarna alapszín vörös beütéssel. A tövemet nagyon szépen befogta, pár mosás után is megmaradt benne a szín, nem világosodott ki. Elég erős ammóniaszaga van a festés alatt, de nyitott ablaknál csináltam, úgy elviselhető. Nagy pozitívuma, hogy egyáltalán nem fogta össze a fejbőrömet, amit ilyen sötét árnyalatú hajfestéknél még sosem tapasztaltam. Egy 10 perccel tovább hagytam az egészen, hogy tényleg mindenhol befogja, és nem oxidálódott át feketévé. Nem tapasztaltam több hajhullást sem, mint más drágább vagy más márkájú hajfestékeknél. Szóval én nagyon elégedett vagyok, megspóroltam vagy 15 ezer forintot és szebb színt festettem magamnak, mint eddig a fodrászok valaha :D Összességében 4*-ot ér.

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

snori

2018. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos 2!!!! hajmosás után teljesen kijött a színe. Nagy csalódás...

Régóta szerettem volna pasztell pink, vagy rozészőke hajat, de sajnos mindenhol csak élénk pink hajfestéket találtam. Megláttam a boltban a syoss festéket, a 9-52-es árnyalatot és rögtön beleszerettem.
Világos szőke hajam van, így nagyon szépen befogta, rósaszínes fényt adott , de mégsem lett pink. Sokkal jobb lett, mint, amit vártam. Kicsit kevesebb ideig hagytam fent, de legközelebb megvárom a ráírt időt. Vállig ér a hajam, és nem túl sűrű, ígyis épp, hogy elég lett. Érdemes belőle 2-t venni, mert kevés a festék.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

UPDATE: Sajnos 2!!!! hajmosás után teljesen kijött a színe. Nagy csalódás...

Elyana

2018. június 20.

Nekem nem vált be.

Ez a szlogen, hogy így professzionálisan lehet felvinni a keverőflakonból butaság. Ugyanis ez azért Salonplex mert nagyon szalonszerűen oldhatod meg vele a hajfestést állítólag és keverőflakonban ajánlják az összekeverést és majd onnan a felvitelt. A fodrász még a tőfestést sem csinálná így, ezért nem professzionális, de azt még elnézem, mert egyszerűen csak nem követve az utasítást a keverőtálban kevertem össze és ecsettel használtam. Ha valakit érdekel a mélylila árnyalat ami az itteni képen is van, elmondom, hogy bár elsőre jó volt, de 1-2 hajmosás után vörösesre kopott. Akkor volt ilyen a hajam amikor valamelyik Garnierrel sötét rubinvörösre festettem. Jó szín, de nem az volt a cél.
Szóval a festés után összevissza ~fél órán át mostan ki a hajamból, de még mindig nagyon fogta a vizet és a zuhanyzót. Elegem lett, annyiban hagytam. Azután heti 2x hajmosás mellett 4 hétig bírtam, de minden alkalommal bőven színezte a vizet, törölközőt illetve a pólóimat is alkalmanként. A hajam, bár edzett a hajfestésekkel szemben, és már egy jó ideje pihentettem, de szépen kiszáradt tőle és vágnom kellett a végéből.
Ha azt mondanánk, hogy ez normális, akkor hasonlításképpen ugyanez a művelet most a Garnier Oliával zökkenőmentes volt és semmi problémám nincs vele, a hajam csillog, jó a színe és nem száradt ki.
Sajnálom, mert eddig a Syoss nekem bevált, de egyrészt átállhatnának ammóniamentesre, másrészt a színeredményen még lehetne javítani.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Nekem nem vált be.

pipacs17

2018. május 14.

A mogyoróbarna árnyalatot választottam, és nálam tökéletesen működött! Úgy éreztem, kell egy kis megújulás a festett hajamnak, ezért beszaladtam egy drogériába és ezt kaptam le a polcról. - Az én véleményem szerint, erre valóak a drogériás hajfestékek, főleg a "bemosós" fajták :-) Teljes hajszínváltást semmiképp sem ezekkel tervezzetek,és a komplikáltabb -mint az ősz hajszálak- műveletekhez is elsősorban fodrász segítségét kérjétek. Ha valaki nem teheti meg, hogy hónapról hónapra több ezer Ft-ot kiadjon, akkor a fodrász biztosan fog segíteni, és ajánlani ilyen terméket! Viszont Édesanyám példáját látva, az ősz hajszálakat a fodrász által festett vörös sem tünteti el 100%-ban, azokon jobban csillog és világosabb a festék :-)
Nem kioktatás, és biztosan vannak ennél jobb drogériás hajfestékek is (akár ár-érték arányban is, bár szerintem ez erős közép kategóriás), de nem feltétlen rossz valami, attól hogy nem megfelelően sikerül használni! :-)

pipacs17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

FruskaBianka

2018. március 12.

Második mosás után látszik az összes fehér hajszálam. Csalódtam.

FruskaBianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Második mosás után látszik az összes fehér hajszálam. Csalódtam.

Esztibarby

2018. március 9.

A dark violet árnyalatot próbáltam, ami a képen is látható, de bár ne tettem volna, szörnyen gyorsan kopik, annak ellenére, hogy az ára alapján legalább olyan jónak kellene lennie, mint a loréal termékeknek.

Esztibarby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

hedgehog

2018. március 1.

Ha nem kentem volna a hajamra, akkor hatalmas ívben repülne a szemetesbe. Vettem már sampont, balzsamot, több hajfestéket mindegyik borzalmas volt a Syoss-tól, ez volt az utolsó kísérletem. A képen látható színt vettem meg. Kizárólag a lenövésemet, azaz a festetlen hajamat fogta be, máshol még a fényben sem adott egy kis színt sem. Sajnos azon a részen is inkább piros lett a hajam, nem is vörös, a képen láthatóval meg köszönőviszonyban sincs. Közép-enyhén sötét barna hajon azért vártam volna valamit a többi részen is. Ennek ellenére 4.-5. hajmosás közben is annyira megszínezte a vizet, hogy a cápa filmeket simán forgathatták volna nálam is, undorító. A törölköző is minden alkalommal színes foltos lett tőle.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.