KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tab

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2015. november 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajformázók

galdisari

2016. május 21.

Nekünk már nagyon régóta megvan, és még csak most fog elfogyni.
(Én a babahajaim miatt használom. :D )
Könnyen kifésülhető ,és még az illata is jó.

galdisari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Nekünk már nagyon régóta megvan, és még csak most fog elfogyni.
(Én a babahajaim miatt használom. :D )
Könnyen kifésülhető ,és még az illata is jó.

nicolebunny

2016. április 14.

Barátom évekig használta. Nem lett kőkemény tőle a haja, nem kezdett el pár óra múlva "porzani", ahogy néhány másik zselé, vagy wax. Az illatát nagyon imádtam *-*

Viszont, én nem találok sehol ilyet kb. egy éve lassan :O Eltűnt a dm-ből, rossmannból, tesco-ból... Valaki segítsen légyszi, hol lehet ilyet még kapni? :O

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

fedo89

2016. április 14.

Nagyon jó kis zselé annak ellenére, hogy olcsó. Barátom évek óta ezt használja, nagyon meg van vele elégedve. Én a kósza babahajaim megfékezésére szoktam néha használni. Nem nyúlik, nem ragacsos, nem virít messziről a hajamban. Tökéletes :) ja és még az illata is nagyon kellemes :P

fedo89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

scintilla

2016. március 26.

Évek óta használom, olcsó, sokáig elég, és működik. Én is a hullámosításhoz ajánlom, nagyon bevált!

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Evyyy

2015. november 11.

Rengeteg babahajam volt fiatalabb koromban, és azt kell mondnom többet zseléztem a hajam, mint egy korombeli fiú. Miután rátaláltam erre a termékre éveken át csak ezt használtam. Nagyon nem ragasztotta össsze a szálakat, de tartott. Simán ki lehetett fésülni. 5*

Evyyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

MissC

2015. november 4.

Szerintem nagyon jó kis hajformázó zselé :) Elsősorban göndör hajúaknak ajánlanám, nekem a kósza hajszálaimat ez rendezi össze a leginkább, még sincs utána ragacsos érzés, szép fényt ad a tincseknek, szóval természetesnek néz ki a hajam tőle. Különböző kiszerelésekben kapható, nekem a 600 ml-es több, mint 1 évre elég szokott lenni :D

MissC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.