KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Angel

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat. Könnyedén, húzás nélkül kifésüli a hajból a gubancokat és selymessé teszi azt.

Kmanci

2018. február 27.

Sosem gondoltam, hogy áradozni fogok egy hajkeféről, de erről tényleg lehet. Szárazon és vizesen is úgy bontja ki a hajam, hogy észre sem veszem. Rengeteg és nagyon erős szálú hajam van, ami ráadásul erősen hullámos és nagyon kócolódik úgyhogy a fésülködés nálam általában együtt járt a sírással, pláne hajmosás után... Nemrég fésülködés közben, amikor már kb. teljesen sima volt a hajam, eszembe jutott, hogy végigszaladok rajta a régi hajkefémmel is. Az első tincsnél olyan gubancot csinált, hogy inkább hagytam az egészet. Számomra egy áldás ez a hajkefe, minden pénzt megérne.

Update: meglep visszaolvasva a véleményem. Nem tudom, régen mit tudott, amit már nem. De mostanában egyre kevésbé sikerül vele kifésülni a hajam. Ha felül már jónak tűnik, az alsó rétegekben biztos, hogy óriási gubancok vannak, és nem fésüli át az egész hajam, inkább csak simogatja, a felszínt kapirgálja. Sajnálom.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

csipkebogyo63

2018. február 9.

Szeretem, nem húzza a hajam, a csomókat is kíméletesen tudom kibontani vele és még szép is😊 Valamint könnyen tisztítható, más hajkefékkel szemben!

csipkebogyo63
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 9.

molnarviki1209

2018. január 12.

Nagy csalódás volt a Tangle Teezer fésű után! Sajnos a Tangle Teezer fésűt nem tudom használni hajszárításhoz,mert nem hőálló. Ezért vettem meg ezt a fajtát,de nekem nem jött be sajnos. Néha húzza a hajam,nem fésüli ki rendesen. Nem használom, csak amikor beszárítom a hajam. Ha szeretnétek ehhez hasonló jó fésűt,akkor csak a Tangle Teezer!!!

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

RarityRose

2018. január 4.

Ez egy kínai gyártmány xD
Lányok, jobb ha nem vesztek ilyen műanyag fésűt. Kényelmetlen fogni, sok helyet foglal,es sokkal kevesebbet tud mint egy drogériás (pl:) vaddisznósörtéjű kefe, és 2x annyiba kerül.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Ez egy kínai gyártmány xD

mogyorocska

2017. december 19.

Nagyon szeretem, nem tépi a hajamat, nem töri es minden gubanccal megbírkózik😊Emellett meg gyönyörű, nekem a Classic fehér az egyik kedvencem!

mogyorocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 19.

lbrigitta04

2017. október 25.

Alapvetően nem rossz, tényleg nem tépi a hajat, és nem lesz minden tele hajszálakkal, illetve egy kicsit a töredezettséget is megelőzi, DE göndör hajam van, ráadásul sok is, és hiába fésülöm át vele 5x a hajam alulról-felülről, ugyanúgy gubancos marad az alja, a nagyon vékony tincseket tudja csak átfésülni, ha erősebben nyomom a sörtéi behajlanak. Ha nem figyel az ember, akkor könnyen akkora gubancok képződhetnek, hogy csak a vágás segíthet.. Egy átlagos (500 Ft-os) fésű is ki tudja fésülni vidáman a hajam, ennyi pénzért ennek pláne nem kéne gondot jelentenie.

lbrigitta04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

anitaf1

2017. április 26.

Én nem szeretem 😞 nagyon szerettem volna szeretni pedig.... Még hogy mérnöki pontosságú tervezés?? A rövid nyele miatt állandóan kiesik a kezemből... Nem áll kézre plusz egyszerűen a fejhez sem bármilyen hülyén is hangzik így 😂😂 A lényeg hogy szenvedés vele.... Nem is tudom, hogy hogyan fésül annyira lefoglalt a koncentráció hogy egyáltalán "ott tartsam"... sok hűhó semmiért

anitaf1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

pulsepattern

2017. február 17.

Könnyű kibontani vele a hajamat, valóban nem húzza, vizesen is csodát művel, pedig vizesen nagyon össze tud gubancolódni a hajam. A fésülködés közben lepotyogott hajvégek és a kihúzott hajszálak mennyisége is jelentősen kevesebb, és nekem nagyon tetszik a kinézete. DE! Kifejezetten azért vettem meg, mert ebben a téli száraz hideg időben a hajam atomerőműveket megszégyenítő energiatermelésbe kezdett, ami elég idegesítő és sajnos az ígéretekkel ellentétben, miszerint a hajkefe antisztatikus, sajnos nem, hogy nem segít, de még a nyugalmi állapotban lévő hajamat is képes az égnek állítani. Lehet velem van a baj, vagy nem tudom, de sajnos számomra mindössze 3 csillagot érdemel. :(

pulsepattern
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 17.

kovacsnikoletta92

2016. október 2.

Ismertem már a technológiát, nagyjából 1,5 éve vettem meg az első kefémet. Ezt a kefét a Magic Hair kapszulákhoz kaptam ajándékba, nagyon szuper és kimondottan tetszik a Tangle Teezerhez képest, hogy van fogója (mert anno fogó nélkülit vettem), amivel könnyebb a fésülködés :) Nagyon szeretem, mert tényleg nem tépi az ember haját, az, hogy mennyire töredezik a hajam nem kimondottan vettem észre különbséget, szerintem ez csak kis mértékben függ a hajkefétől (persze nem a gagyi műanyagokra gondolok).

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

souzanna

2016. július 31.

White Hair-ben vettem meg a képen látható színben. Őszintén szólva a design jobban tetszett, mint amennyire hittem a képességeiben, de be kell vallanom, nagyon jó!

Teljesen kézre áll, nem töri fésülés közben a hajam és valóban nem lesz statikus sem tőle. Vizes hajra idáig még nem próbáltam, mert azt mindig a jó öreg fésűvel bontom, de majd arra is teszek egy próbát.

Az árát viszont sokallom, én majdnem 5.000 Ft-ért vettem, szerinem annyit egyetlen hajkefe sem ér.

UPDATE: kipróbálta vizes haj kifésülésére és be kell vallanom, ennyire jó hajkefével idáig nem találkoztam. Sokkal könnyebb volt kifésülni a vizes hajamat, mint akár fésűvel, egyáltalán nem húzta a hajamat. Rettentően elégedett vagyok.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.